SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - skutki negatywne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
Kreatyna to chyba najbardziej znany suplement przynajmniej według mnie. Wszędzie się pełno słyszy o jego zaletach ale czy ma wady jeśli tak to jakie? Pomóżcie!!!
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
jesli zjesz pool kilo na porcje to raczej ci nie pomoze ;] a tak bierz i rosnij ;]

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dla mnie skutkiem ubocznym jest retencja wody

ale tobie pewnie chodziło o zdrowotne
mogą wystąpic bóle nerek(przy zbyt małej ilosci wody)
problemy żołądkowe(jak ze wszystkim )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Damian dopiero co był to dla Ciebie pozytyw
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
bole glowy
2

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Czarnyy ale to zależy od osoby
Ja np nie miałem żadnych dolegliwości (bóle, ciśnienie...itp).
Ogólnie beż zarzutów a że troche spompuje wodą to trudno po cyklu woda zejdzie i po kłopocie w końcu trzeba sie też czymś poświęcić żeby potem wygladać

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
tak zgadzam sie, ale spotkalem sie z kilkoma takimi przypadkami
1

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Spoko ja również i dlatego nie mówie że napisałeś nieprawde..

Moi niektórzy qmple też sie skazyli na nerki (ale to pewenie że za mało pili wody) głowe, ciśnienie itp
Na mnie zadziałała kretka świetnie choć musiałej przerwac bo kontuzji sie nabawiłem ale dzięki wiedzy od was nic niespadło ze mnie

Do autora nie przejmuj sie jak ci z poczatku zaczną sie odzywać nerki czy cos innego po jakimś tygodniu powinno sie wszystko wynormować

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zip
to było dawno
pamietam o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1224
u wielu osób kreatyna powoduje wzrost ciśnienia krwi! (np. do poziomu 140 - 160). Należy stale badać ciśnienie biorąc preparaty kreatyny.Istnieją także doniesienia o zaburzeniach pracy serca, wątroby i nerek! Sprzedawcy podają, że kreatyna nie ma skutków ubocznych co jest oczywiście nieprawdą! Osoby mające nadciśnienie nie powinny w ogóle sięgać po ten suplement. Długoterminowy wpływ kreatyny na zdrowie jest nieznany: oczywiście producenci i dystrybutorzy nie powiedzą niczego złego o swoich produktach! Wartości ciśnienia: 140/90 są uznawane za granicę normy lub wręcz nadciśnienie tętnicze i w tym ostatnim przypadku osoby kierowane są do dalszej diagnostyki i/lub leczenia! "Nadciśnienie to groźna, przewlekła choroba, może być bezobjawowa i prowadzić do rozwoju powikłań sercowo-naczyniowych, takich jak: przerost lewej komory serca, choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu, miażdżyca tętnic, upośledzenie funkcji nerek, uszkodzenie siatkówki oczu".
Więcej w serwisie: http://www.zdrowie.med.pl/ ).
1

Odważny to nie ten,który się nie boi...
...ale ten, który mimo strachu podejmuje wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
- boole głowy,
- problemy żołądkowe typu mdłości i wymioty,
- wzrost ciśnienia krwi,
- skoorcze mięśniowe,
- odwodnienie,
- problemy z nerkami u osoob cierpiących na schorzenia tego narządu;

powyższe mogą wystąpić, ale nie mooszą; z regooły występooją sporadycznie; co więcej, kreatyna jest traktowana ogoolnie jako jeden z bezpieczniejszych sooplementoow
2

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką odżywke po 9 miesiacach treningu na czysto?

Następny temat

Xpand + 100% WHEY PROTEIN optimum nut.

WHEY premium