SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - jak dawkowac?+ DM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.
Mam pytanie(a nawet kilka ile dawkowc kreatyne bo wg tego co jest napisane na opakowaniu to 4 tygodnie po 5g dziennie (135g na cykl) i po 2-3 tygodniach przerwa, cos mi sie nie chce wierzyc ze takie male opakowanie mam jesc przez dwa cykle. No i czy jak nie robie jakiegos dnia treningu to tez to wcinac? Kolejna sprawa czy mozna to zmieszac z Dibencozide Magnum (widze o tym srodku niezbyt pochlebne wypowiedzi, ale juz go kupilem wiec niewiem czy to zmieszac z kreatyna, wydaje mi sie ze chyba nie zaszkodzi)
Z gory dziekuje za odpowiedzi

Arco
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Wez tylko wejdz do działu suplemacjia i popatrz.
Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi.
Ale fakt faktem..135g kreatyny to mało na cykl.Jesli to pierwszy to conajmniej 250g polecam.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki. Sorki - nie zauwazylem dzialu. Przeniose ten artykul na suplemacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera najpierw nie ten dzial teraz napisalem "suplemacja" zamiast suplementacja (troche 195 mnie zmylil a poza tym dla mnie to poprostu odzywki No dobra ale co nie zmienia faktu ze grzebie w tym forum i konkretnych odpowiedzi nie znalazlem, no moze oprocz tego ze ktos pisze ze kreatyne brac 1gram na 10 kilo masy co zwiekszalo by jej dawke dzienna (nieznacznie. No i najwazniejsze dla mnie co sadzicie o zmieszaniu tego z Dibencozide Magnum?

Arco
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przyjmowac HMB???

Następny temat

KREATYNA -co jeszcze?

WHEY premium