SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - ile wody

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam cwicze od niedawna chcialem sie spytac ile trzeba pic wody jak sie biedze kreatyne. Ostatnio bralem kreatyne z olimpu i niemialem zadnych rezultatow. Teraz kupilem tez z olimpu ale kreatyna powder czy jest lepszea i jak ja dawkowac?


______________________
JANOL
----------------------

JaNoL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do wody to ja latam co dzien do biedronki po 5 litrow ale powinno sie pic ok 3-4l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie miałeś efektu od kreatyny Olimpu w tabletkach to dlaczego kupiłeś znowu TĄ SAMĄ KREATYNĘ tyle że w proszku!!!!
Znowu nic z tego nie będzie!!!
U mnie jedynym efektem po tej kreatynie był WIELKI BÓL GŁOWY! nic więcej nic mniej!
Uważam, że zakup kreatyny tej firmy to strata kasy.
Sugerowałbym kupic ktreatynkę Multipowera w kapsułach, lub z tych trochę tańszych Inkosportu również w kapsułkach.

Jeśli chodzi o wodę to przyjmuj minimum 4 litry dziennie.
Nie zapomnij równiez o minerałach, zwłaszcza w czasie zażywania kreatyny takich jak: Magnez, Fosfor, Cynk.
Wystarczy jak kupisz sobie np. DOlovit Multimineral.

Narka.

Abonament opłaciłem 2 tygodnie temu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ortodoksi piszą nawet o 0.5 litra na kilogram wagi ciała, ale to chyba przesada. Do kreatyny Olimpu (daję sporo siły w początku cyklu i wytrzymałość) proponuję 8-10 litrów dziennie. Brać zaraz po treningu po posiłku węglowodanowo-białkowym z glukozą.
Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Te ogromne ilosci wody so przeznaczone dla osob wspomagajacych sie niedozowlona chemia. czlowiek 'czysty' przy obecnej pogodzie nie potrzebuje wiecej niz 2 litry

Moderator Honorowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA KREATYNA

Następny temat

Odżywka "anabolic megabol",a kreatyna

WHEY premium