SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Multipower pakowana w Czechach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie mam pytanie odnosnie takiej kreatyny. Czy w ogole to jest kreatyna Multipowera ? Kupilem od pewnego pana kreatyne. Opakowanie wyglada zupelnie jak te Multipowera tylko, napisy sa po czesku. Ale na opakowaniu nie ma logo Multipower. Ten Pan od ktorego kupilem mowi, ze to jest oryginalny Multipower tylko pakowany w Czechach. No wiec mam pytanie, czy to nie jest jakas podrobka ?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec jak to jest z ta Kreatyna ? Czy jest ona pakowana w Czechach ? Czy to podrobka ? Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Podobno Multipower pakowany w Czechach. Dla mnie najwazniejsze że zadzialala.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy słyszeliście o kreatynie Multipowera pakowanej w Czechach ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak, slyszalem ale nie od dystrybutora Multipowera na Europę wschodnią tylko od sklepikarza.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi Ty tez ja brałes ? Powiedz mi czy nie ma zadnych skutkow ubocznych i jakie miales po niej efekty ? Dzieki.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi głównie o to czy jest ona bezpieczna, bo na opakowaniu raczej nie widzialem zadnego atestu ?

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmeczenie

Następny temat

kreatyna i mleko ...

WHEY premium