SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna- Kiedy brać.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1384
Zakupiłem kreayne Ultimatea i zastanawiam się o jakiej porze dnia mam ją brać .Po treningu biorę gainera (100g), wiąc myślałem aby kreatyne brać rano i przed treningem, ale boję się że gdy węzmę krea przed treningiem
to może wystąpić efekt hipoglikemi ćzyli spadku poziomu cukru w krwi.(krea biorę z sokiem winogronowym + 30g glukozy).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
BIerz zaraz po treningu kreatyne, a po ok 20-30 minutach gainera, tylko nie bierz go w takich ilosciach bo to troche przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
5g kreatyny zaraz po treningu plus ok 30-50g glukozy a gainera po 30-40min w ilości ok 50-60g


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1384
mój gainer to Super Mass PQ.Zawiera on w 100g - 69g ww, 25g białka i ok. 2g tłuszczu.Myślę że taki shake po treningu jest ważny(katabolizm). 50 -60 g wydaje mi się trochę za mało.Kreatyna niema przecież właściwości antykatabolicznych więc po co brać ją zaraz po treningu?.Kreatynę biorę z 30 g glukozy + sok winogronowy (250ml).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Po treningu bo wtedy ma najlepsze mozliwosci do wchloniecia sie, po treningu masz wyczerpane rezerwy kreatyny jak nigdy w ciagu dnia wiec organizm bardzo sie "ucieszy" i wykoszysta na maxa wlasnie kreatyne o tej porze:) A do tego Gainera dokupilbym sobei a Twoim miejscu jeszcze z 2 kg bialka ovopolu,zmieszal i bral te 100g 20-30 min po treningu,wtedy bylo by ok:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-03-06 22:09:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1384
A co myślicie o takim zestawie:
-3 kg Ovopolu(mam zamiar brać 3 razy/dzień po 30g,do szkoły ok 10 rano,do
obiadku godz.16 i na sen o 23
-Kreatyna(ultimate)(2 razy/dzień,z rana 4g i po treningu 4g)
-SMP(3 kg)(chciałem pić 1 raz/dzień po treningu, ale skoro mówicie że najpierw krea to będe pił go po ok 30min)
Zastanawiam się czy kupić tego gainera?CZy może kupić zamiast niego coś innego(np. glutamine)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Tylko na początku nie przesadzaj z dawkami Ovopolu bo zanim sie organzim przyzwyczai to mozesz cie spotkac niespodzianka w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Tefo Ovopola chyba za duzo planujesz (no chyba ze masz az tak bardzo uboga diete w bialko) mysle ze dwa razy dziennie w zupelnosci wystarczy

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Musisz sobie wszystko dokladnie wyliczyc czego i ile ci brakuje w codziennej diecie. Jezeli ci brakuje jeszcze dodatkowych kcal to gainer moze byc bradzo pomocny, jednak jezeli dajesz rade zjesc wyznaczona ilosc wegli i bialka, zwlaszcza wegli to mozesz juz gainera odpuscic i kaske przeznaczyc na glutaminke.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1384
Dzisiaj wpadł mi w ręce stary numer Flexa, i jest tam rubryka Milosa Sarceva w której udziela rad na temat treningu i diety.Poleca on picie po treningu shakea złożonego z 50-100g dextrozy, ok.40g białek serwatki,3-5 kreatyny i 5-15g glutaminy.Podobno rewelacja.Zastanawiam czy zamiast tego gainera nia kupiś sobie 1kg białek serwatki(ultimate-ok.100zł)i do tego jakiejś glutaminy.I właśnie z glutaminą mam dylemat , jakiej firmy i czy pijąc po treningu te ok.10g dałoby jakiś efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
przy wyborze glutaminy kieruj sie cena byle była to l-glutamine. Możesz kupic np Olimpa, Ultimate, Treca. Glutamine bierze sie w dawce ok 10g po treningu i jest to świetny antykatabolik.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Green tea?

Następny temat

Trec 200 mesh

WHEY premium