SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Jabłczan z allnutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Zawsze mnie denerwuje czego w opakowaniach krety nie ma miarek... Jak odmierzyć 5mg porcji??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Kupić miarkę ?
Lyzczeczka od herbaty ~5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
proponuje zakupic sobie wage, a i do kuchni sie przyda
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
flex1976
Kupić miarkę ?
Lyzczeczka od herbaty ~5g


Mam miarki z BCAA Allnutrition. Nadadzą się?? Bo ponoć każdy proch jest inny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Dokładnie . Waga najlepsze rozwiązanie gdyż miarka miarce nie równa a i proch to różnie bo mam białko i gainera i ta sama miarka a minimalnie się różni waga jedno od drugiego mimo że ta sama miarka.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
nada się miarka z bcaa, licz tak ze 10 ml (cc) to 5-6g kreatyny

ja ze swoją pierwszą kreatyną poszedłem do apteki by pani mi zważyła ile ma jedna mairka
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
anubis84


ja ze swoją pierwszą kreatyną poszedłem do apteki by pani mi zważyła ile ma jedna mairka


mistrz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
tak sie kiedys robilo%)

ale faktycznie waga kuchenna w domu to podstawa
niezaleznie od tego czy sie suplementujemy czy tez nie, taki sport
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
TomQ-MAG
tak sie kiedys robilo%)

ale faktycznie waga kuchenna w domu to podstawa
niezaleznie od tego czy sie suplementujemy czy tez nie, taki sport



Dokładnie. A weź jak teraz odmierzyć 100 gram miecha albo 150 gram musli? Hehehe bez wagi ani rusz

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie wiem, moze ja jestem zwichrowany na tym punkcie ale jak ktos nie ma wagi w kuchni i chodzi na silownie bo ma jakis tam cel inny niz poprawa kondycji to zastanawiam sie po co tak marnowac czas

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75926 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754265
Waga kuchenna jest podstawą. Powinien to być jeden z Twoich pierszych zakupów. Zanim jeszcze pomyślisz o kreatynie. 20-30zl nie jest dużym wydatkiem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy i minerały

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium