SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Jabłczan z allnutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
czellista
nie wiem, moze ja jestem zwichrowany na tym punkcie ale jak ktos nie ma wagi w kuchni i chodzi na silownie bo ma jakis tam cel inny niz poprawa kondycji to zastanawiam sie po co tak marnowac czas


20 lat temu prawie nikt nie miał wagi a kulturyści startowali w zawodach . Już bez przesady można sobie poradzić bez wagi . Oczywiście waga jest pomocna i powinno się z niej korzystać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
anubis84
nada się miarka z bcaa, licz tak ze 10 ml (cc) to 5-6g kreatyny

ja ze swoją pierwszą kreatyną poszedłem do apteki by pani mi zważyła ile ma jedna mairka


Te miarki nie mają oznaczenia, czyli jedna cała miarka i będzie git??

Zamówiłem wagę i jutro odbiorę w Media Expert. Bo kupiłem tak samo Płatki owsiane w czkekoladzie u was w sklepie na ulotce jest napisane (2,5 miarki). A żadnej miarki w środku nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zagur32
TomQ-MAG
tak sie kiedys robilo%)

ale faktycznie waga kuchenna w domu to podstawa
niezaleznie od tego czy sie suplementujemy czy tez nie, taki sport



Dokładnie. A weź jak teraz odmierzyć 100 gram miecha albo 150 gram musli? Hehehe bez wagi ani rusz
150gr miecha?kto tak malo je? :D
Jak nie mialem wagi kiedys i np mialem w posilku 150 czy 200gr kury to kupowalem paczkowana odpowiednio 300 czy 400 i na pol szlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
"Te miarki nie mają oznaczenia, czyli jedna cała miarka i będzie git??"

Tego niestety nie wiemy. Odbierzesz wagę i sprawdzisz. Na razie stosuj na oko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Trzeba było kupić w tabsach jak zawsze :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zawsze wody ze strzykawki mozesz wlać i będziesz wiedział ile ml jest w niej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy i minerały

WHEY premium