SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna AST

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Co uwazacie o tej kreatynie( AST)? Czy to dobra inwestycja? Czy ją ktos brał (jak tak to niech napisze czy jest dobra?
z gory dzieki za odpowiec



"Punkt widzenia sie zmienia w zaleznosci od stanu w kieszeniach"
POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A moze lepsza od tej kreatyny AST bedzie kreatyna z MLO (fosforan kreatyny) za 165 PLN za 670 g. Facet w sklepie mowil mi ze ta kreatyna jest mocniejsza od zwyklych monohydratow. Czy naprawde tak jest? moze ktos bral tą kreatyne MLO ?(niech napisze jakie miał efekty)

"Punkt widzenia sie zmienia w zaleznosci od stanu w kieszeniach"
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Ponoć to MLO to całkowity niewypał.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bierzesz kreatynke pierwszy raz to nie wydawaj tyle kasy na kreatyny 2 czy 3 generacji bo za pierwszym razem to praktycznie co koleiek bys nie wziol da ci niezlego kopa. Jezeli chodzi o MLO to osobiscie nie bralem (na szczescie ) bo slyszlem tak jak pitbull91 ze to konkretny niewypal.


"zycie jest za krotkie aby byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
kuasi....jaka 2...3 generacja -to jest normalna kreatyna mikronizowana
co do fosfornu kreatyny-jesli tak doradzał sprzedawca ...proponuje zmienic sklep))))-przezytek i totalna farsa:)

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mlo brałem
po kilku sekundach ogromne mrowienie, rozpieranie całego ciała, czerwiennienie i plamy na ciele i obrzydliwy smak oto wady fosforanu z własnej praktyki lata 1998
Zalety-nie znam w tym sporcie!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja tez bralem objawy podobne do tych ktore opisal bulmastif , bralem ja pierwszy raz w wieku 16 lat wiem ze bylem mlody i chyba bym teraz sie wstrzymal ale nie wazne , jak na moja uwczesna wiedze i sposob brania z posilkami jak popadlo bez ww i diete (jak na tamte czasy ok jak dzis patrze beznadziejna) to uroslem sporo w ciagu 2 miesiecy brania 3.5 cm w ramieniu bez spadkow za 2 razem prawi 2 cm za trzecim w zeszlym roku 1 cm , wnioski na pewno roslem bo to byl pierwszy raz teraz wiem ze jej nie kupie juz za ta cene mam piroginian (no troszke trzeba dolozyc na pelny cykl) ktory bede wkrotce testowal

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuasi w sumie nie jestem początkujacym i własnie dlatego szukam bardzo dobrej ( moze byc dobra) kreatyne. (Po KTP i Creatine Powder mało co mi poszło)

Słyszałem (juz od nie jednej osoby) ze kreatyna z Kaizena CreaVate jest b. dobra.
Napiszcie jaka kreatyna mozecie mi polecic z tych najlepszych ( Rozdam za to po Song'u ).





"Punkt widzenia sie zmienia w zaleznosci od stanu w kieszeniach"
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
jesli chcesz to wez kaizena bo to jest rewelacja w co mocno wierze tylko to nie monohydrat a piroginian ale polecam na mnie juz czeka zaczynam po nowym roku a zmono to prolab chyba ze jeszce inna cytrynian firmy syntrax lud ids

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jackens masz SONG'acza .


"Punkt widzenia sie zmienia w zaleznosci od stanu w kieszeniach"
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
AST to bardzo dobra kreatyna...w wakację sożyłem takie opakowanko. Generalnie poleca...niezła cena, bardzo dobra jakość:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelatyna, kolagen

Następny temat

HMB Megabolu :)

WHEY premium