SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna 500g firmy GP

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
Kreatyna 500g holenderskiej firmy Genesis Performance , proszek cena 90zl.

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj drogo! genesis performance to firma austriacka a nie holenderska we wiedniu 0,5kg kosztuje ok 50 PLN.

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
heh w wiednioo jest tylko importer a prodoocent jest w holandii jak masz jeszcze jakies niesprawdzone oowagi to dawaj

bywam w wiednioo i jakos niemozliwe jest w tej cenie koopic ta kreatynke chyba ze kradziona , przykro mi ze sie przyznajesz do takiego zroodla , swiadczy to tylko otobie

Zmieniony przez - puff w dniu 2001-09-23 19:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
A czemu to tak tanio (Megabol jako najtanszy kosztuje za 250 g 48 zł)???

Pozdrawiam.

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomimo ze we wiedniu jest bardzo duzo polakow, ktorzy trudnia sie "zbojeckim rzemioslem" ja nie znam zadnego. sprawa druga to na moim opakowaniu jest napisane po niemiecku HERSTELLER:HERGESTELLT IN ÖSTERREICH to znaczy po polsku PRODUCENT:WYPRODUKOWANE W AUSTRII. a skoro bywasz czesto we wiedniu to polecam sklep pare ulic od miejsca gdzie mieszkam znajduje sie on na ungargasse (dokladnego adresu nie pamietam) ulica nie jest dluga wiec powinienes z latwoscia znalesc. a jesli ci sie niechce tam chodzic to polecam wybrac jakas internetowa strone komercyjna najlepiej austiacka np. www.fitnesscorner.com i kliknac na slowo "creatine".schöne Grüße.

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
postaram sie sprawdzic ta cene bo to "zbyt piekne zeby bylo prawdziwe" ;)
nato miast co do prodoocenta to na niestety nie masz racjii wlasnie mooj znajomy stara sie o polskie atesty tej kreatyny i sprawa prodoocenta jest doglebnie zbadana :) a wiedniu jest tylko przedstawicielstwo , natomiast zaklad prodookcyjny jest w holandii , jestem z kolo krakowa wiec w kazdej chwili mozesz zobaczyc oo mnie katalog prodoocenta .

Natomiast to dlaczego tak jest napisane na poodelkoo - nie wnikam byc moze to jakies krooczki prawne pozawalajace na "zanizenioo dodatkowych kosztoow"

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
puff próbowałes ta kreatyne?? Jesli tak to zadowolony jestes z efektow????

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
sloniu : proobowalem i jest oki, ale zaraz ktos moze powiedziec ze zachwalam bo sprzedaje ja , wiec proponooje sprawdzic opinie o tej kreatynie na www.allegro.pl mooj nick Robes

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABshaper

Następny temat

CZY MA KTOŚ WAGĘ DO SPRZEDANIA

WHEY premium