SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Cześć wszystkim.
Aktualnie jestem w 5 tygodniu treningu domatora (obwodowka) i chciałbym poprawić wydolność i ogólnie siłe oraz wspomóc budowe masy mięśniowej.
Jako zajęcia dodatkowe aby utrzymać formę uczęszczam na intensywne treningi piłkarskie które trwają zazwyczaj 1.5 godziny.
Obwodówke wykonuje około godziny wraz z rozgrzewka. Wczoraj zakupiłem monohydrat kreatynę activlab w tabletkach (120x).
Chciałbym się dowiedzieć jak ją stosować przy wadze 70 kg.

DNT - NA CZCO I PRZED SNEM (porcja niby 4 tabletki dziennie, wiec 2 rano i dwa wieczorem?)
DT - PRZED TRENINGIEM I PO TRENINGU PO 2 TABLETKI

Chciałbym dodać, że mialem odmienniczkowe zapalenie nerek ale słyszałem, że kreatyna w takich ilościach nie uszkadza nerek.
Czekam na propozycje dotyczące stosowania kreatyny i w jakim cyklu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
mozesz, tylko zeby to zgrywalo sie z planem treningowym.
jak masz odstepdo silki raz w tygodniu, to mozesz np zrobic na niej pozadniej nogi
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Jeżeli odmiedniczkowe zapalenie wyleczyłeś i nie jest to stan przewlekły to Ok .
Kreatyne stosujesz standardowo w Twoim wypadku dałbym codzienna dawkę 5 g . DT i DNT taka sama porcja .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-10-22 11:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Czyli jeżeli przykładowo w dni nie treningowe dam sobie 2g rano i 2g przed spaniem i w dni treningowe 1g na czco I 2g prsed treningiem i kolejne 2g po to będzie dobrze? Oczywicie brać jakoś 15 minut przed treningiem I później zaraz po skończeniu tak? Jeszcze chciałbym się spytać jak z wodą, ile litrów pić i jak brać ta kreatynę? Cyckac, po gryźć czy może połknać w całości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Czy 4g jak na początek wystarczy aby wziąść dnt 2 rano 2 przed snem a w DT przed treningiem 2 i po 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tabletki polykasz. daj po prostu 5g kreatyny przed i 5g po treningu i tyle. jak chcesz mozesz dodac w dnt porcje 5g o dowolnej porze dnia. nie musisz rozdzielac dawek, nie ma to zadnego znaczenia
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
No tylko jedna tabletka - 1g i nie wiem jak to podzielić, podobno najlepiej na czco I przed snem a dni treningowe przed treningiem I po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Dasz 4 g większej roznicy nie odczujesz . Nie musisz dawkować naczczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
johny131
No tylko jedna tabletka - 1g i nie wiem jak to podzielić, podobno najlepiej na czco I przed snem a dni treningowe przed treningiem I po


kreatyna nie dziala doraznie wiec nie ma znaczenia kiedy ja zjesz w kontekscie calosci suplementacji
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Czyli po prostu dnt mogę rano i przed snem po 4g = 8g i w dni treningowe 4g przed treningiem I 4g po treningu wystarczy tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
W dni bez treningu 4g obojetnie kiedy (nie ma to kompletnie znczenia czy zjesz na czczo czy przed snem po kolacji).
W dni treningowe moze byc po treningu 4g.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Czyli brać tylko jedna porcję 4g?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór supli

Wiecej