SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna_najpierw przesycić???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dowiedziałe się w sklepie, że na początku brania kreatyny należy zwiększyc dawki aby przesycic organizm.Pożniej mam wrócić do stosowania tak jak zaleca firma-Prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A! Jeszcze coś!Jesli będę brał do kreatyny glukozę., ponoc 1-5(1 kreatyna 5 glukozy) to nie będę tył? I czy mozna zamiast glukozy urzywac soku z białych winogron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Juz dawno odeszło sie od fazy nasycania. Sprawdzono, ze kreatyna nie magazynuje sie na zapas w organizmie, więc nie ma potrzeby dawac jej w nadmiarze do spożycia.
Czy przytyjesz zalezy to od ogólnej liczby kalorii w całodziennej diecie. Mozesz glukozę zastąpić sokiem z winogron, choc kreatyna lepiej sie wchłania z glukozą niz z fruktozą

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Xena. Pozdrowionka ;0)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
I wszystko jasne.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie tez uwazam ze faza nasycania to strata . w takim razie ile g powinno sie brac ... ?? ok. 10g/dziennie bedzie chyba ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10g/dz. w dwoch dawkach bedzie ok.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja zauważyłem że mój organizm lepiej się zachowuje po kilku dniach ładowania. Później tylko podtrzymanie.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Minimalna dawka to 5g zaraz po treningu. Jeśli masz kasę to możesz dorzucić drugą porcję w ciągu dnia również 5g (mała płaska łyzeczka od herbaty)

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B12 w tabletkach - Ja to biorę

Następny temat

kreatyna a zdrowie (?)

WHEY premium