SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna/Insulina

Wysłana -
Witam , mam takie pytanie , czy do każdej porcji kreatyny potrzebny będzie zastrzyk z insuliny ? O ile dobrze myśle to insulina odpowiada za transport kreatyny do mięśni , więc potrzebne jest jeszcze dostarczanie cukrów prostych/glukozy? Ma ktoś pomysł w jakich dawkach brać insulinę założmy na 5g kreatyny ?. Dodam że temat nie ma nic wspólnego z dopingiem - cukrzyca
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie musisz wstrzykiwac sobie insuliny
Wystarczy ze kupisz sobie carbo lub dextroze ktore powoduja szybki wzrost hormonu insuliny i pomagaja transportowac kreatyne..Ile w tym prawdy? Nie mam pojecia..Jedni mowia ze to niezbedne drudzy ze do niczego potrzebne i tylko chwilowo wzrosnie poziom insuliny
osobiscie kupuje sobie Dextr Juice bo sama kretka raczej dziwnie smakuje a tak to przynajmniej da sie wypic;]
A dawki to mowia ze 40g carbo wystarcza do jednej porcji

Zmieniony przez - robertol w dniu 2007-02-28 22:46:38
Wysłana -
przyjeta jest opcja 0,5 g na kg ciala.
zastrzyki niepotrzebne.
carbo lub dextro tez
szkoda kasy.
Wysłana -
Tylko nie wiem zabardzo po co mam kupować carbo?
A z tymi zastrzykami to co ma przetransortować kreatyne do mięśni , skoro cała insulina pochodzi właśnie ze strzałek ?:)
Wysłana -
kup sobie sok winogronowy lub pomaranczowy i tym zapijaj kreatyne
... i nie przezywaj.
kreatyna to pare % sukcesu jaki mozesz osiagnac przez dobry trening i dobra diete... i regeneracje.
Wysłana -
Chyba nie bardzo sie rozumiemy... mówisz ze zastrzyki niepotrzebne a kreatyne mam popijać sokiem który ma w sobie węglowodany , teraz wiesz o co chodzi ? Interesuje mnie właściwie tylko to jaka ilość insuliny skutecznie przetransportuje kreatyne do mięsni , jak u zdrowej osoby ..
Wysłana -
nie mam pojecia, nie wnikam w takie szczegóły.
szukaj badan, tylko nie wiem na co ci ta informacja.
Wysłana -
Wedlug mnie zbedne jest dawanie insuliny do kreatyny,jesli zjesz posilek przed treningowy(obiad)dajesz insuline i ona dziala przez pewnien czas,wiec podczas treningu mniesnie pocuja dzialanie insuliny a kreatyna zrobi swoje:) bez zadnych spomagaczy, dextroza moze jedynie podnies poziom cukru, a soki mozesz pic :)
Wysłana -
Nie zawracaj sobie głowy insuliną. Kreatyna działa zawsze. Zresztą badania pokazały, że trzeba 100g ww żeby osiągnąć odpowiedni skok insuliny, który miałby wpływ na kreatynę, a i tak później po pierwszych 24 godzinach nie notuje się już wpływu insy na kreatynę. Szkoda pakować w siebie ww proste.
Wysłana -
jaka masz ta insuline i jak ja bierzesz?
z ciekawosci pytam
Wysłana -
Novorapid , około 15 min przed każdym posiłkiem
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź