SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+leki przeciw alergiczne+nadciśnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1325
Siemka, wiem, że nikt nie jest tutaj lekarzem, ale może ktoś ma podobnie jak ja alergię w porze letniej, i lekkie nadciśnienie .
Moje górne ciśnienie zawsze oscyluje w granicach 135-145, najczęsciej jest to wartość. Dolne jest okej. Stąd mam parę pytań.
1. Czy kreatyna powoduje nadciśnienie ? Pytam bo chce zacząć cykl
2. Czy kreatynę mogę łączyć z lekami od alergii, są to : Clatra w tabletkach, Metmin spray do nosa, Polcrom krople do oczu.
Z góry dzięki za odpowiedź, jeśli ktoś się boi powiedzieć jasno to proszę nawet o jakieś wnioski, sugestie, jak wy to widzicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Kamienie nerkowe nadal są tylko objawem, pytanie dlaczego powstają. Likwidując ciągle skutek nie pozbędziesz się problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
1. może nieznacznie podbijać
2. pytanie do lekarza prowadzącego, moim zdaniem nie ma żadnych przeciwwskazań

ponadto skupiłbym się na przyczynie nadciśnienia i jej eliminacji. spróbuj zluzować z nabiałem na czas pylenia, może trochę pomóc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1325
Dzięki za opinię. Co do eliminacji nadciśnienia, lekarka stwierdziła, że szkoda żebym przyjmował leki na stałe już w tym wieku i że te 140 to jeszcze takie wysokie prawidłowe ciśnienie.


Zmieniony przez - Avari1 w dniu 2017-05-29 12:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pracowałeś poprzez zmianę stylu życia (odpowiednie odżywianie , aktywność fizyczna itp.) na poziom ciśnienia tętniczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
j.w. leki na nadciśnienie to kiepska opcja, szukaj przyczyny a problem zniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1325
Już wam odpowiadam.
Wydaje mi się, że mój styl życia nie jest taki zły. Nie palę, nie piję, uczęszczam na siłownie, grywam w piłkę nożną, dobrze sypiam, nie mam nadwagi, staram się często nie jeść fast food'ów.
Problem może być taki, że moja mama i mój tata mają nadciśnienie tętnicze..?


Zmieniony przez - Avari1 w dniu 2017-05-29 17:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
spróbuj najzwyczajniej obniżyć spożycie soli, może wrzucić do suplementacji np. ashwagandhę i obserwuj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1325
Soli ? Ciekawe, zastosuje, a o tym suplu poczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Poczytaj ogólnie na ten temat jak również np. spożywanie orzechów czy trening tlenowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1325
Ciekawe, dzięki zastosuje.
A czy połączenie tych leków z kreatyną nie spowoduje dużego obciążenia nerek? Mam dość słabe, raz w roku kolka nerkowa i ląduje na SOR'rze


Zmieniony przez - Avari1 w dniu 2017-05-30 10:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
więc znowu - szukać przyczyn problemu z nerkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdrętwiały duży palec od stopy

Następny temat

Kontuzja kolana?

WHEY premium