SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna/Insulina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12903
Witam , mam takie pytanie , czy do każdej porcji kreatyny potrzebny będzie zastrzyk z insuliny ? O ile dobrze myśle to insulina odpowiada za transport kreatyny do mięśni , więc potrzebne jest jeszcze dostarczanie cukrów prostych/glukozy? Ma ktoś pomysł w jakich dawkach brać insulinę założmy na 5g kreatyny ?. Dodam że temat nie ma nic wspólnego z dopingiem - cukrzyca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1614
Jak czytam ludzi na forum którzy radzą cukrzykowi pić carbo do krety by wydzielic insuline to ręce opadają . Cukrzyk nie ma mozliwosci produkcji insy podaje ją z zewnatrz. Jedzenie wegli wywali cukier we krwi w kosmos wiec po co radzicie mu carbo a co do pytania kasparova to jako cukrzyk mozesz dowolnie regulowac dawki insy z kreatyna . Najlepiej dawki zwiekszyc o 5 j insuliny do dawkowania krety np
rano 10 g krety dajesz 5 j wiecej insy
Po treningu 10 g + 5j insy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5941
Nie musisz wstrzykiwac sobie insuliny
Wystarczy ze kupisz sobie carbo lub dextroze ktore powoduja szybki wzrost hormonu insuliny i pomagaja transportowac kreatyne..Ile w tym prawdy? Nie mam pojecia..Jedni mowia ze to niezbedne drudzy ze do niczego potrzebne i tylko chwilowo wzrosnie poziom insuliny
osobiscie kupuje sobie Dextr Juice bo sama kretka raczej dziwnie smakuje a tak to przynajmniej da sie wypic;]
A dawki to mowia ze 40g carbo wystarcza do jednej porcji

Zmieniony przez - robertol w dniu 2007-02-28 22:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
przyjeta jest opcja 0,5 g na kg ciala.
zastrzyki niepotrzebne.
carbo lub dextro tez
szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12903
Tylko nie wiem zabardzo po co mam kupować carbo?
A z tymi zastrzykami to co ma przetransortować kreatyne do mięśni , skoro cała insulina pochodzi właśnie ze strzałek ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
kup sobie sok winogronowy lub pomaranczowy i tym zapijaj kreatyne
... i nie przezywaj.
kreatyna to pare % sukcesu jaki mozesz osiagnac przez dobry trening i dobra diete... i regeneracje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12903
Chyba nie bardzo sie rozumiemy... mówisz ze zastrzyki niepotrzebne a kreatyne mam popijać sokiem który ma w sobie węglowodany , teraz wiesz o co chodzi ? Interesuje mnie właściwie tylko to jaka ilość insuliny skutecznie przetransportuje kreatyne do mięsni , jak u zdrowej osoby ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
nie mam pojecia, nie wnikam w takie szczegóły.
szukaj badan, tylko nie wiem na co ci ta informacja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2920
Wedlug mnie zbedne jest dawanie insuliny do kreatyny,jesli zjesz posilek przed treningowy(obiad)dajesz insuline i ona dziala przez pewnien czas,wiec podczas treningu mniesnie pocuja dzialanie insuliny a kreatyna zrobi swoje:) bez zadnych spomagaczy, dextroza moze jedynie podnies poziom cukru, a soki mozesz pic :)

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie zawracaj sobie głowy insuliną. Kreatyna działa zawsze. Zresztą badania pokazały, że trzeba 100g ww żeby osiągnąć odpowiedni skok insuliny, który miałby wpływ na kreatynę, a i tak później po pierwszych 24 godzinach nie notuje się już wpływu insy na kreatynę. Szkoda pakować w siebie ww proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka masz ta insuline i jak ja bierzesz?
z ciekawosci pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12903
Novorapid , około 15 min przed każdym posiłkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYTRZYMALOSC I SILA -> 15 DNI DO ZAWODOW NA 3000M

Następny temat

Co najpierw?

Wiecej