SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga Wrocław

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6
Siema,
Możecie polecić jakąś szkołę Krav Maga we Wrocławiu? Zależy mi żeby to nie były zajęcia na 100 osób, im mniejsza grupa tym lepiej oraz żeby mieli swoją placówkę a nie na wynajętej sali gimnastycznej jakiegoś liceum.
Rekomendacje mile widziane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 471
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Akademię Obrony Saggita. Trenuję tam od 3 lat. Jestem bardzo zadowolony. Kadra wysokiej jakości, treningi zróżnicowane. Naprawdę warto. Jakbyś miał jakieś pytania, pytaj.

Aha, z istotnych dla Ciebie informacji. Grupy są nieduże. Z doświadczenia wiem, że na grupę początkującą potrafi przyjść i 40 osób, a po 2-3 miesiącach zostaje może połowa.

Zajęcia są w wynajmowanych salach. Ale nie sądzę, by któraś z sekcji KM we Wrocławiu miała własną salę. Mogę się oczywiście mylić.


Zmieniony przez - MarioBe w dniu 2018-06-04 10:13:49
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ, grappling ryzyko kontuzji barku

Następny temat

To nie czas na zabawe

WHEY premium