SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kratyna+glutamina\HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Zaczynem teraz drugi cykl z kreatyna. Chce dokupic do tego glutamine lub HMB. Nie wiem co lepiej, chodzi mi o duzy przyrost, ale wiem, ze po cyklu kreatynowym to co siez wciagu niego zdobylo spada. Czy to prawda, ze HMB utrzymuje to co zbudowalismy w czasie brania kreatyny? Wiec co lepiej kupic HMB czy glutamine? Z góry dziekuje za odpowiedz.


Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam takie pytanko.Czy mozna zazywac kreatyne z glutamina na raz w jednym napoju?czy to nie bedzie przeszkadzalo.

martin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiscie bym polecal HMB. Ogolnie uwazany jest za doskonaly podtrzymywacz tego co zrobiles na kreatynie poza tym po nim masz niezla definicje miesnia. Nie oczekuj gigantycznych przyrostow to zestawienie bardziej jest nastawiona na zwiekszenie rozpadu ATP z czym wiaze sie uwalnianie energii. Mowiac po ludzku po kreatynie i HMB bedziesz mial o wiele wiekszego powera niz po samej kreatynie. Na uczelni czytalem opracowanie o takiej mieszance suplementow i sie do niej przekonalem (sam biore) jednak na dzialanie HMB trzeba poczekac pare tygodni.

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Wielkie dzieki. CZy HMB powiniennem brac przed cyklem kreatynowym, w czasie i po, jesli tak to jak dlugo przed i po?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup glutaminę, a nie HMB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Sekator, dlaczego??


Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Było już o tym dużo dyskusji. Z wniosków, które wyciągneliśmy, jestem na 99% pewien, że będziesz miał lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
ale czy beda ona trwale bez hmb?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
glutamina zwieksza pule aminokwasow we ustroju bo z niej powstaje ok 61% wszystkich aminokwasow, a HMB przeciwdziala rozpadowi bialek. jezeli dostarczasz odpowiednio duzo aminokwasow to HMB bedzie o wiele lepsze bo o ok 400% zwieksza ich przyswajalnosc. glutamina tez jest swietnym suplementem ale na pewno nie da takich efektow jak HMB (ktory o mimo wszystko jest drozszy) najlepiej jakbys bral oba w/w suplementy jednoczesnie.

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze jedno HMB utrwali wyniki lepiej od glutaminy, i odpowiadajac na wczesniejsze pytanie: mozna je brac w czasie i w przerwie cyklu kreatynowego.

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
No i tu jest problem bo narazie nie mam siana na oba, moze przy nastepnym cyklu. No, a teraz jestem rozdarty bo, jedni pisza, ze lepiej HMB, a drudzy, ze glutamine. Szukalem, w archwium i zdanbia sa podzielone. Ostatnim razem bralem kreatyne plus wheya i bylo super, ale potem to spadlo, troche zostalo, ale nie duzo, a teraz nie wime co zrobic :/

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
zgadzam sie, glutamine i hmb powinno sie brac jednoczesnie
sa to wprawdzie podobne zwiazki ale nie takie same.
odp prosta jedno i drugie.w jakiejs kulturystyce bylo o tym duzo napisane. poszukaj.

pozdrawiam
Bongo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kozieradka

Następny temat

Skutki uboczne kreatyny?

Wiecej