SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
JUZ MOZNA PISAC

Witam i zapraszam do sledzenia, komentowania i przede wszystkim do konstruktywnego krytykowania.



CEL


Redukcja tk. tluszczowej przy zachowaniu obecnych obwodow (oprocz pasa i tylka). Tylko tyle.




Dane:

- 26 lat
- 180 cm wzrostu
- waga 80.2 kg
- pas na wysokosci pepka luzem 86 cm ( -5 cm od 5 stycznia)
- pas na wysokosci pepka wciagniety 82.5 cm

UWAGA: moj centymetr konczy sie na 139 cm i tego konca uzywam jako poczatku (a to dlatego, ze na 0 cm jest kawalek metalowego haczyka i jest niewygodnie tego uzywac) teraz tak: jesli zaczynam od 139 cm i po zmierzeniu dostaje 53 cm to moj wynik to 139 - 53 = 86 cm. W razie potrzeby moge dac foto na dowod.

- biceps L/P 38 cm
- udo L/P 59-60 cm

Dodalem zdjecie swojej miarki:



Jak widac konczy sie 3 m 39 i tego konca uzywac jako start, jak pisalem. Mysle, ze juz nie powinno byc zadnych watpliowsci.




Wyniki silowe:

- WL 130 kg
- MC 160 kg
- przysiad tylni 110 - 115 kg

BF jak narazie podaje mi ok. 16% ale w to nie wierze Moj przyklad pokazuje juz na starcie jak slaby jest pomiar przy uzyciu kalkulatorow z internetu itd. Prosze zobaczyc uzytkownika drazekm i jak on wyglada a jak ja, choc BF pokazuje nam niemal ten sam.




O sobie:


Prowadze juz dziennik w dziale Dzienniki dla pocz.:

https://www.sfd.pl/Kapitan_Wodka__Pol_czlowiek,_pol_litra-t913097.html

Jakies 2.5 roku temu BF na poziomie okolo 30%. Od tamtej pory cwicze regularnie, ale od kilku miesiecy z w miare przemyslanym treningiem i dieta (wczesniej oczywiscie glodowka i konkretne rozwalenie metabolizmu). Jesli chodzi i swoje cialo to nadal bardzo go nie lubie. Najbardziej odstaja nogi (nie byly cwiczone bardzo dlugo) i klatka (zla technika, wyciskanie barkami, brak mostkowania itd.). Jestem swiadom brakow, ale jednak najpierw chce sie raz a dobrze wyciac i potem z glowa poprawiac braki. Jeszcze wiele przede mna.

Zdjecia robione z rana przy swietle dziennym oczywiscie, na czczo. Wyszly niekorzystnie Pomiary rowniez na czczo. Wyglada jak wyglada, pracuje zeby bylo lepiej

Jesli chodzi i codzienne przeszkody to ogranicza mnie troche nieregularny i czasem bardzo dlugi czas pracy (ale nie pracuje ciezko w sensie fizycznym, komputer w zasadzie).




Dieta:

Jem obecnie 3 posilki dziennie:

1. 12-13
2. 16-17
3. 20-21

b: 180-200 g/kgmc; t: 1 g/kgmc; w: reszta. Moje kcal to teraz okolo 2300.




Trening:

Jest to teraz czterodniowy SPLIT:

- klatka, brzuch
- plecy
- barki i rece, brzuch
- nogi

A bedzie tak za jakis czas:

- klatka, biceps, brzuch
- plecy
- barki, triceps, brzuch
- nogi

W tygodniu mam zamiar to rozlozyc nastepujaco:

- pon: aero 30 min
- wt: off
- sr: barki, tric, brzuch, aero 30 min
- czw: nogi i lekkie aero 20-30 min
- pt: off
- sob: klatka, biceps, brzuch, aero 30 min
- niedz: plecy, aero 30 min

Nie pasuje mi ten biceps przed plecami poki co, jeszcze pomysle. Dokladny rozklad poszcz. cwiczen podam juz jak to ruszy




ZDJECIA, INFO, FILMY:


WYLICZONY BF:


ZMIERZONY BF Z 18 MARCA (DOLNE) + BONUS - POMIAR JAK ZACZYNALEM (GORNE).


ZDJECIE WAGI Z DATA:


PAS WCIAGNIETY POMIAR:



PAS WCIAGNIETY BOKEIM:


PAS LUZEM POMIAR:


"POZA" PRZODEM:


"POZA" TYLEM:


PAKIET ANTYANOREKSYJNY:

- WYCISKANIE LEZAC 5 x 100 kg + SCREEN Z DATA DLA NIEDOWIARKOW JESLI NA FILMIKU NIEWYRAZNIE WIDAC:






DIPSY + SCREEN Z DATA:






L-SIT + SCREEN






OSTATNI SPRAWDZIAN DODAM JUTRO!




Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-18 06:37:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ok, 1wszy lipca i pora zakonczyc ten dziennik. Ponad 10000 odwiedzin, sporo teamu Wodka-Rafal, ale i tak niezle imo.

masti - krolu zloty, dobrodzieju! Dziekuje bardzo za oragnizacje konkursu i mam nadzieje kiedys zrobic to tez osobiscie! Konkurs jak dla mnie spelnil swoja role i mimo, ze rezultaty sa srednie w porownaniu z innymi to jest zadowolny. Powtorze - bez konkursu nie bylo by tego

Jesli bedzie jakis inny konkurs to ja bardzo chetnie sie pisze, ze swojej strony moge zaoferowac regularne wypiski i jesli bedzie trzeba to razem z dieta, ciezarami itd.

Panowie uczestnicy, a w szczegolnosci Rafal
- bylo bardzo fajnie z Wami konkurowac i przyjemnie sie czytalo wspolne poczynania. Jestem zdania, ze kazdy znaczaco poprawil forme (a niektorzy to kosmos totalny) i o to chodzilo! Gratuluje.

Moje dalsze poczynania pod tym linkiem, zapraszam:

https://www.sfd.pl/Kapitan_Wodka__Pol_czlowiek,_pol_litra-t913097-s116.html#post8

Kto wie, moze za pare latek bede sie tu w dziale produkowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Zapraszam do komentowania, temat jest otwarty Jesli cos jest niejasne badz budzi watpliowsci prosze smialo pisac.

Dostalem kilka uwag odnosnie pomiaru pasa. Wyzej juz uzupelnilem wpis i dalem zdjecie, mysle ze nie powinno to juz nikogo zastanawiac. Wkradl sie maly blad, bo napisalem ze koniec jest na 139 cm, a jest na 339 cm (nie pamietalem o tym), lecz to niczego nie zmieniaDodatkowo, w pomiarze BF z dzis tez jest podany obwod pasa i jest identyczny.


DO ORGANIZATOROW I INNYCH: NIE ZALEZY MI NA OSZUKIWANIU, FEJMIE (CHCE POZOSTAC ANONIMOWY) CZY NAGRODACH. (NIE WSPOMINALEM WYZEJ, ALE TEZ NIGDY NIE UZYWALEM SUPLI.) TRAKTUJE KONKURS JAKO ZDROWA RYWALIZACJE I MOTYWACJE DO DALSZEJ PRACY NAD SOBA. ZYCZE POWODZENIA KONKURENCJI, POKAZMY W KONCU ZDROWY BRZUCH BEZ FALD

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-18 07:01:25

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-18 07:04:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ladnie wszystko :)

W dipsach chyba tylko nie do konca prostowales rece - troche za nisko kamera i nie widac, ale to wg mnie nie znaczacy szczegol w calosci. L-sit zwalilo mnie z nog ... 5 x 100 kg tez super. Wrzuc dipsy do treningu z obciazeniem :) to na koniec konkursu machniesz 30 - 40 z cc :)

Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dziekuje Ci Zgadzam sie, ze mozna to zrobic lepiej ale w dipsach nieprostowanie rak utrudnia sprawe moim zdaniem bo nie tracisz napiecia w ten sposob. A L-sit, coz, moglem nogi bardziej wyprostowac, wiem o tym ale niech juz zostanie jesli moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z prostowaniem rak w dipsach jest trudniej wykonac cw. ale ja sie nie czepiam. Cw. i tak jest ciezkie jakby nie bylo wykonane. W L-sit wg mnie to kwestia rozciagniecia - tak tez jest OK wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masakra jakaś.... Przecież ja z 10 dipsów zrobię, a L-sit to pare sekund może.... Ciekawe jak mi pójdzie 50kg na ilość powtórzeń... Ale nie żalę się , tylko podziwiam jak Wam dobry idzie

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-03-18 09:45:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, koniec zalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie ... nie ma co plakac tylko trzeba za ... ac ze zacytuje klasyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23091
powodzenia , będę zaglądał

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Powodzenia będę zagladał wygląda ciekawie!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kapitanie mam prośbę
jeśli masz fotkę z okresu gdy miałeś BF 28,8%, to jakbyś mógł ją wrzucić to byłbym wdzięczny
ja mam niby 23,3% i jestem ciekaw jak to u Ciebie wyglądało (chciałbym porównać)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium