SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kuba - mam, wrzuce niebawem

MASTI
- jesli cos jest nie tak w tym co podalem do tej pory (obojetnie - zdjecia, filmy, cokolwiek) to daj mi prosze znac. Mozna poprawiac

I tu mam komentarz odnosnie zdjec - sadze, ze wszyscy powinnismy podac takie same zdjecia calej sywletki zrobione w swietle dziennym, okolo poludnia. Mysle, ze to wazne dla obiektywnej oceny, bo kazdy wrzuca inne, w tym ja. Ustalcie prosze dwie pozy obowiazkowe, jedna przod, druga tyl (z jakims przykladowym zdjeciem z tymi pozami zeby wiedziec jak sie napiac, ustawic itd.). Inaczej moim zdaniem to troche mija sie z celem i ta sama osoba moze wygladac zupelnie inaczej. Dla nas tez moze byc latwiej ocenic na koniec osobiscie jak to wyglada. Nie upieram sie oczywiscie, to tylko moja sugestia.

Postaram sie zrobic ta pelna analize jeszcze jakos, ale w tym dzikim kraju ciezko o taki zaawansowany pomiar

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-19 01:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94319 Napisanych postów 364260 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668577
będe zagladał,tych kcal masz mało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Mam malo bo jestem w srodku redukcji Ale chyba zrobie deload, dobije do 2700 - 2800 i znowu bede cial. Zobacze jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Dzisiejsza micha i zdjecie dla kuby









Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-19 11:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie liczę posiłków,ale skoro Ty to robisz i chcesz zgubić fat to zmniejsz ilość węglowodanów,nie wiem dokładnie ile ich powinno być ale na pewno mniej niż białka.
http://dieta-dukana.net.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki za foto
utwierdziła mnie ona w poprawności moich pomiarów na analizatorze (BF 23,3%)
nie mogłem się przekonać do wyniku z analizy (wydawał mi się zbyt optymistyczny)

drazekm - w związku z powyższym uważam że poziom Twojego BF wynosi nie więcej niż 15-16%

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm - ty tak poważnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
drazekm
Nie liczę posiłków,ale skoro Ty to robisz i chcesz zgubić fat to zmniejsz ilość węglowodanów,nie wiem dokładnie ile ich powinno być ale na pewno mniej niż białka.
http://dieta-dukana.net.pl


drazekm - zartujesz z taka porada, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chciałem coś napisać jak drazekm pisał w swoim konkursowym wątku jakie obiera kierunki w diecie, ćwiczeniach (nie kryjąc ich przed konkurencją) podając linki kobieta.onet coś tam. Poważnie myślałem że to ironia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie będę się rozpisywał bo tylko raz w życiu robiłem redukcję i dieta z przewagą białka i minimalną ilością węglowodanów sprawdziła mi się,w ciągu miesiąca zrzuciłem 5kg wagi i koledzy z siłki też tak robią przy redukcji fatu jest jednak pewien minus że traci się na sile i warunkiem jest większe spożywanie warzyw,picie wody aby nie zakwasić organizmu,i dodatkowo suplemacja magnezem.
http://www.mowimyjak.pl/zdrowie/diety/dieta-kwasniewskiego-jakie-sa-jej-zasady,97_38642.html

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-19 11:53:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium