SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Ja mam program w tel-rzeczywisty bf wg tego programu miesci sie miedzy podanymi liczbami.
A na po treningu jest prostsza wersja:

http://potreningu.pl/kalkulatory/tluszcz 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Jak kalkulator ma już rubryke wiek-jest dla nas mało przydatny,bo jak trenujemy wiek tłuszczowy mamy w okolicach 30 lat albo i niżej....
Sądząc po miejscu pomiaru-to kalkulator dla kobiet..też wtedy sa wyniki bez sensu...zawyzone o min 5 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Według tego wyszło 15,71%


pas podałem na luzie 82cm i waga 67,5kg


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-16 18:11:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
ok to tak zostawiamy ale na końcu w ten sam sposób się policzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Widzę że zrobiłeś nam tytuły na niebiesko zrób to jaszcze astry 1
https://www.sfd.pl/Krata_na_Lato_według_astry1-t928053.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Skoro już doszliśmy do ładu z moim BF to może teraz pierwsza wzmianka jak trenuję brzuch na przykładzie filmiku z youtube z którego zaczerpnąłem ćwiczenia i też Wam polecam,na brzuch preferuję ćwiczenia w parterze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Wow tu kratka jest;D Wystarczy spalić troszeczke z brzucha i laski na plaży same się będą rzucały;D bf 15%dałbym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Bardzo ładna sylwetka wejściowa do konkursu. Myślę, że na lato będzie zaj**iście. Będę śledził postępy.
Cel masz bardzo ambitny, życzę takiego efektu. Powodzenia.

Z mojej strony jedna uwaga: nie ma czegoś takiego jak Bf w spoczynku i napięciu mięśni. Bf jest jeden. Po napięciu mięśnia przecież % tłuszczu podskórnego się nie zmienia.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocne wejscie drazekm :)

Jestes od poczatku wg mnie w gronie faworytow, ale rywalizacja z pewnoscia nie bedzie latwa i bedzie wymagala duzego wkladu.

No i nie wiedzialem ze masz 48 wiosenek juz :) Powiem Ci ze nie wygladasz - dalbym Ci do 10 mniej :)

Zycze Ci powodzenia zebys osiagnal swoj cel :)

astry1: z BF chodzilo chyba o ocene wizualna i stad roznica w tym co podal drazekm w napieciu i bez, a tak to masz racje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Wiecej