SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Obiecałam, że się zgłoszę, więc jestem

Nie planowałam udziału w konkursie, bo nie ma co się oszukiwać - redukcja mi nie po drodze, a duży deficyt kcal koliduje z treningami i startami. Jednak jak zobaczyłam zadania konkursowe, to... no nie mogłam odpuścić Ci co mnie znają wiedzą, że wszelkie zwisy w każdej formie uwielbiam Do tego rozrywkowa ze mnie dziewczyna, więc takiej okazji do zabawy i rywalizacji nie mogłam przepuścić
Jest jeszcze jedna rzecz. Narzekam, że mam słaby brzuch, ale mało w tej kwestii robię. Brzuch zwykle zostawiam na koniec treningu, jak już ani siły, ani czasu nie ma. Mam w planie wznosy kolan i nóg w zwisie, ale ręce zwykle tak zmęczone, ze nie mogę wisieć. Miałam popracować nad kółkiem ze stania, ale jak łapy się trzęsą po treningu to nie dam rady utrzymać równowagi. Poziomkę zaprezentowana przez Pana Jana mam jako jeden z celów do opanowania od... zeszłorocznych wakacji Słabo.
Dlatego konkurs ma mnie zmobilizować do solidnej pracy nad brzuchem. W bieganiu bardzo przydatna rzecz, na przeszkodach również
A czy krata się odsłoni...? Zobaczymy. Nie zamierzam katować się niskokaloryczna dietą, ale może z lekkim deficytem i zmianą rozkładu makro się uda. Ciepło się robi, może mój organizm da się namówić na ograniczenie tłuszczu. Ciężko będzie, kocham masło, ser żółty i... czekoladę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311146
Rozsądne podejście do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Jem chleb z dżemem.
Piję kompoty owocowe.
Piję wino
Nie potrzeba dużego deficytu aby uwidocznić wypracowane mięśnie brzucha
Do poziomki trzeba rozciągnąć tył uda i prostowniki grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12159 Napisanych postów 21997 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627334
Viki - zarzuć zdjęciem pozy brzuch i uda do 1 modułu. Jak nie Ty to kto pokaże jak to prawidłowo u dam powinno wyglądać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Ajazy to tak z wiekiem przyszło, rozsądnie i na luzie

Panie Janie czyli już wiadomo gdzie oprócz brzucha leży problem. Ja w kwestii rozciągania jestem drewno, tyły mocno pospinane. Zazdroszczę tej gibkości i szpagatu na scenie

Paatik panie takiej pozy na zawodach nie robią, więc muszę pobrobować i się tego nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Szpagatu na scenie chyba nie będzie (prawdopodobnie nie zdążę się do niego odpowiednio porozciągać) nawet gdybym dostał się do finału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 2906 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73455
Viki. :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zważywszy na to iż już na wstępie jest dobrze, lekki deficyt przez trzy miesiące to aż nadto

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Obecny!
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Krata na lato i klata na lato.

Ciekawy jestem rezultatów.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-04-08 13:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Nadine, Szajba, Panteon, Lipton dzięki
Sama jestem ciekawa rezultatów. Może w końcu uda się zrobić lekką redukcję. W każdym razie brzuch trzeba wzmocnić. Próbowałam wczoraj konkursowe ćwiczenie na brzuch, oj cieżko będzie, nie myślałam że az tak źle ze mną

Wczoraj pobiegałam w terenie 16km, a później rekreacyjne 2h na rowerze z dwoma przerwami, w tym jedna dłuższa na placu zabaw. Przy okazji poćwiczyłam zwis W sumie Masti nie określił czy jednorącz czy dwurącz to sie pobawiłam Tak długo jak Szajba na jednej ręce nie dam rady.

Filmik z bonusem - mąż nagrywał, ja wisiałam, Maluch sie bawił:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

WHEY premium