SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Szajby moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Witam
Na imię mi Rafał. Znajomi zwą mnie Szajba. Nie mam bladego pojęcia skąd to się wzięło.
Sportem jak przystało na dojrzałego faceta zainteresowałem się, w wieku 41 lat (słownie: czterdzieści jeden).
Pamiętam to jak dziś. Ni stąd, ni zowąd zacząłem odczuwać pewien dyskomfort podczas tak prozaicznej czynności jaką jest sznurowanie obuwia, kłucie jakby w podbrzuszu, lekka zadyszka? Skąd? No przecież nie od trzeciego Sobieskiego, wypalanego ciurkiem o siódmej rano na kiblu. Czyżby bełch mi urósł? Niby od czego? Śniadań nie jem, obiad na kolację, kolacja do łóżka. Spodnie ten sam fason od studenckich czasów, Lee Denver W32 L32. Nic to że od jakiegoś czasu zapinam je na cztery, czasem trzy guziki. Od tego jest pas by spodnie na dupie trzymał. Guziki są do ... no właśnie. Obejrzałem się w lustrze. Niby ten sam. Żona mówi, że duży jestem, jakby większy ostatnio. Na moje oko, jakby taki sam. Bo niby od czego miałbym być większy? Od kręcenia kółkiem? Dziesięć lat, w te i wewte, zawsze spóźniony, wszędzie biegiem?
Nie ma bata, większy nie jestem, szerszy nie jestem, tylko to sznurowanie jakby bardziej męczące.

A najbardziej to lubię leżeć, na boczku. Brzuch się kładzie obok mnie. I tak sobie leżymy zerkając, a to na telewizor, a to na laptopa.
Właściwie laptopa posiadłem w celu leżenia z nim. Trafiony zakup. Strzał w dziesiątkę .. albo w kolano.

Powyższy tekst skopiowałem z KNL 2016, by przypomnieć skąd idę.
W którym miejscu jestem, okaże się na dniach.

Dziennik konkursowy uważam za owarty.
3

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Sorki że wyszło jak wyszło, ale budowanie to moja największa pasja.
Mam nadzieję poprawić się w ostatnim, trzecim etapie.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12159 Napisanych postów 21997 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627334
Skoro część punktów ma być przyznawana za ilość odwiedzin w dzienniku - to nie żałuję po przeczytanym wstępie, ze punkcj=iki już Ci lecą:)
Dołączyłam do Was w 2017 - więc tekst z 2016 był dla mnie "nówka, nieśmigana" i dostarczył dużo rozrywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Świetny wstęp, czytałam jak dobrą książkę, szkoda że taki krótki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Swego czasu, forum bardziej przypominało "Piwnicę Pod Baranami". Można było rozerwać się nieco i przy rozpiętkach i rozważając 'co autor miał na myśli". Słowa wylewały się na szkło jak po dobrym buchaniu,a konsekwencjami nikt sobie gitary (dupy) nie zawracał.
Postaram się do tego wrócić, a tymczasem ósemka mi się wyrzyna i jestem po drugiej szklance jakiejś scotch whisky

Dla zainteresowanych link do moich pierwszych starań o kratę
LINK
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Paatik - a kto to powiedział, że spora ilość punktów jest za liczbę odwiedzin w dzienniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba w dawnej formie. Wstęp jak ta lala.

Jeszcze tego zdjęcia z gitarą brakuje



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 06/04/2018 20:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę kibicował. I nie wiem co powiedzieć, to powiem że w podanym linku zobaczyłem młot wyburzeniowy.
I wróciły wspomnienia, bo taki młot też kiedyś zakupiłem i rozwaliłem budzik na tarasie, a może reszty nie dopowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jakby to powiedzieć. Jestem już po rozgrzewce




Specjalnie dla Fana zdjęcie z gitarą, a właściwie gitary, a właściwie tego co z niej zostało


2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Rozgrzewka na jednej ręce!
Będzie kłopot czy to zaliczyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Paatik - a kto to powiedział, że spora ilość punktów jest za liczbę odwiedzin w dzienniku?

Paatik
Skoro część punktów ma być przyznawana za ilość odwiedzin w dzienniku -

nikt nie wie jak spora bo jeszcze nie wiadomo ile będzie dzienników i jak będą popularne poszczególne dzienniki , wszystko roztrzygną punkty procentowe

Szajba, ale masz jeszcze jakąś gitarę? Akustyczna do grilla pod robienie kraty będzie jak znalazł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs modułowy Krata Na Lato 2018

Następny temat

KRATA NA LATO 2018 WG FANSA moduł 1

WHEY premium