SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Oto moja wersja modułu majowego Krata Na Lato 2018
Zadania są zademonstrowane na filmiku :
1. Wznosy tułowia w leżeniu na plecach. Liczy się powtórzenie z dotknięciem ramionami (łokciami ) kolan . Czas wykonania 120 sekund.
2. Poziomka na czas utrzymania nóg w poziomie. Można robić na dwóch krzesłach, podstawkach tak jak ja. Ważne aby pośladki były w górze a stopy nóg w linii poziomej z dolną linią pośladków . Liczy się czas utrzymania nóg w poziomie w sekundach. Każda sekunda to 1 pkt.
3. Zdjęcie brzucha (takie jak w module kwietniowym) z początku modułu majowego i na koniec modułu.





Czas trwania modułu od 1 maja do 31 maja.
Kobiety mają współczynnik 1,2 do zadań gdyż podobno są słabsze siłowo o 20% od mężczyzn (czasem trudno się z tym zgodzić ).


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-04-30 09:59:52
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek.czy pierwsze zdjecie z miesniami brzucha moze byc z piierwszego modulu a drugie zrobie wiadomo na koniec maja z kartką sfd modul II ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
drazekm -może być (ale trzeba je wstawić do nowego tematu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
drazekm -może być (ale trzeba je wstawić do nowego tematu )

Ok dzieki,jutro bedzie nowy temat to wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607723
Można ruszyć z dziennikiem dopiero po weekendzie? Ja na razie poza domem jestem i nawet nie mam jak zdjęć zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Można ruszyć z dziennikiem dopiero po weekendzie? Ja na razie poza domem jestem i nawet nie mam jak zdjęć zrobić.

Viki mozna ruszyc kiedy sie chce najwyzej roznica w kracie bedzie mniej zauwazalna :)
Janek jednak zrobie nowa fotke z kartka sfd modul.II zeby bylo jak nalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
drazekm
Viki
Można ruszyć z dziennikiem dopiero po weekendzie? Ja na razie poza domem jestem i nawet nie mam jak zdjęć zrobić.

Viki mozna ruszyc kiedy sie chce najwyzej roznica w kracie bedzie mniej zauwazalna :)
Janek jednak zrobie nowa fotke z kartka sfd modul.II zeby bylo jak nalezy.
Jest tak jak drazekm napisał. Można się włączyć nawet 31 maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Zrobiłem próbę wznosów tułowia do siadu - myślałem, że jestem lepszy niż jest naprawdę


Trzeba będzie walczyć o poprawę do 31 maja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Po takich brzuszkach, miałbym poćwiczone kilka tygodni.
Strach pomyśleć, co Kabo szykuje w 3 module, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
LiptonS

Strach pomyśleć, co Kabo szykuje w 3 module, powodzenia.

zadania na 3 moduł są znane od niemal miesiąca
coś przegapiłeś chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
kabo9
LiptonS

Strach pomyśleć, co Kabo szykuje w 3 module, powodzenia.

zadania na 3 moduł są znane od niemal miesiąca
coś przegapiłeś chyba


O już widzę, edytowany post, który widziałem 5 kwietnia.

Spodziewałem się czegoś ciekawszego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium