SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2017 moduł II -zadania i głosowanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
ja trenuje i podciaganie i pompki na poreczach , podstawowe cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
masti


Rutkow-kręgosłup i zdrowie to podstawa- usprawiedliwione.

Drazekm też ,jak pamiętam-jakaś kontuzja kręgosłupa i długi tułów-

Ale Jdolan-nie usprawiedliwione -po prostu nie trenujesz wszechstronnie brzucha (np brak skośnej ławeczki na brzuch :) ) stąd te kombinacje z obciążeniem przy stopach .
Jak się przyłożysz -zrobisz to bez tych udziwnień :)

Po to są takie ćw by Was do nich przekonać,przełamać blokady mentalne.

Też miałem kilka kontuzji odcinka lędźwiowego i piersiowego -ale daję radę.

Trzeba trenować i tyle.

Jak to ćw zrobił Kolos ważąc 175 kg-to każdy może to zrobić,chyba ,że jest jakaś konkretna kontuzja.




Miałem nic nie pisać ale skoro mnie w pewien sposób oceniasz oceniasz to jednak coś skrobnę . Zacznę od tego że ja sie nie usprawiedliwiałem i nie potrzebuję usprawiedliwienia i tak jak to gdzieś Gwid napisał nie muszę nic nikomu udowadniać . Staram sie wykonywać wszystkie ćwiczenie, niestety nie wszystkie jestem w stanie na obecna chwilę wykonać ale próbuję i mam nadzieje ze kiedyś się uda, choć będą takie których nigdy nie wykonam i Ty chyba tez takie masz . Problemy z kręgosłupem mam od 18 roku życia, pisałem o ty już kilkakrotnie. Oprócz tego mam zdeformowaną lewą kostkę i nadwyrężone kolana po skokach spadochronowych, wybite palce u rąk i nadgarstki skrzywioną przegrodę nosową po sportach walki, brak czucia w lewej pięcie, problemy z łokciami i.t.d. i.t.p dlatego do wielu ćwiczeń podchodzę ostrożnie ale jednak ćwiczę bo sprawia mi to przyjemność.Budowę mam podobną do Drazeka krótkie nogi krótkie ręce i długi tułów . Następna rzecz której nie rozumie, co znaczy "po prostu nie trenujesz wszechstronnie brzucha (np brak skośnej ławeczki na brzuch :) )". Co to ta ławeczka to jakieś super urządzenie na mięśnie brzucha ( nawiasem mówiąc czytać należy uważnie ,pisałem ze ja akurat taką ławeczkę posiadam) ja osobiście wolę kółko, a ćwiczenia wykonuję różne. Natomiast idąc tym tropem to niestety jestem cienias bo żadnych mięśni nie trenuję wszechstronnie . Na koniec bo i tak niepotrzebnie się rozpisałem, na co dowodem ma być to że Kolos zrobił to ćwiczenie? Czy tak samo bez problemu będzie się podciągał na drążku czy robił pompki na poręczach lub kółko ze stania? Acha to ćwiczenie na brzuch do zrobienia w III etapie to robiliśmy gdy trenowałem sporty walki po 50 - 100 powtórzeń bez przerwy na planka , ciekawe jak mi teraz pójdzie po prawie 40 latach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jsdolan5 masz moje wsparcie i zrozumienie w temacie

Masti nie dawaj nam za przyklad kolosa bo to sprawa nie sily brzucha tylko proporcji gora i dol ciala i moge Ci podac kilka cwiczen ktorych On nie zrobi np.
L-shit,dragon flag(rocky),czy kolko ze stojki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Panowie-nie bierzcie tak tego osobiście,chcę Was tylko zmotywować do dalszych prób w tych ćwiczeniach.

Jsdolan-a spróbuj z mniejszym ciężarem lub bez, ale z rękoma w górze?
Bo w Twoim przypadku ,wg mie,powinienes spokojnie to zrobić-także z 20 kg

Kolos wielu ćwiczeń nie zrobi-i nie muszą być aż tak trudne,jak tu podałeś,motywuję go cały cas do pompek na poręczach i do drążka.

W pompkach uj jest blisko ale drążek to o wiele trudniejsza sprawa w jego przypadku.

Za to Mały Kolos juz podciąga się kilka razy a na początku wisiał kompletnie bezwładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
masti
Panowie-nie bierzcie tak tego osobiście,chcę Was tylko zmotywować do dalszych prób w tych ćwiczeniach.

Jsdolan-a spróbuj z mniejszym ciężarem lub bez, ale z rękoma w górze?
Bo w Twoim przypadku ,wg mie,powinienes spokojnie to zrobić-także z 20 kg

Kolos wielu ćwiczeń nie zrobi-i nie muszą być aż tak trudne,jak tu podałeś,motywuję go cały cas do pompek na poręczach i do drążka.

W pompkach uj jest blisko ale drążek to o wiele trudniejsza sprawa w jego przypadku.

Za to Mały Kolos juz podciąga się kilka razy a na początku wisiał kompletnie bezwładnie.


Masti, mój drogi Można różnie motywować kijem albo marchewką, ja wole marchewkę, kij wzmaga we mnie agresję . Tak momentami to przypominasz mi mojego ojca - którego bardzo szanuję, podziwiam i w wielu rzeczach jest dla mnie wzorem - On też jak przynosiliśmy ze szkoły czwórkę to mówił no fajnie ale czemu nie piątka . Dobrze że co jakiś czas proponujesz jakieś nowe ćwiczenie, kółkiem tez zaraziłem się tu na forum i jest jednym z moich ulubionych ćwiczeń . A wznosy ze sztangą będę dalej robił, może w końcu zrobię bez ciężaru u stóp


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-06-11 15:13:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Musi być trochę stresu,takiego "przydepniecia ogona"- od razu trenuje się efektywniej ,jest agresja,jest wyższy poziom pobudzenia - marchewki mają dużo wegli i są takie ecie -pecie :):)

W końcu nie bez powodu Kolosy widząc mnie czekającego na nich ,na treningu : mówią-diabeł zstapił na Ziemię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF - post przerywany po 35

Następny temat

Tom Platz - wywiad

WHEY premium