SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł II

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Witam w kolejnej części konkursu

Kontynuuje walkę o silniejszy brzuch Przy okazji może uda się wypalić trochę faktu.
Plan jest taki: jutro biegnę półmaraton górski z przeszkodami Później trochę odpoczynku i wracam do treningów. W połowie maja (19.05) biegnę 13km po plaskim (bardziej treningowo) a kolejny ważny ligowy start dopiero na początku czerwca. W związku z tym chcę wykorzystać maj na lekką redukcję.
Jeśli chodzi o treningi, realizuje plan biegowy od trenera. Na obecnym etapie nie będę robić ciężkich ćwiczeń z ciezarami na nogi. W konkursie tym razem ciężkich ćwiczeń nie ma, więc pewnie odstawię na chwilę większe ciężary na rzecz treningów na placu (podciąganie, pompki, brzuch, przeszkody i chwyt). Skupie się na wytrzymałości. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Planuję wprowadzić deficyt kcal i rotację węgli. W dni z ciężkim bieganiem po gorkach będzie bilans zerowy, w pozostałe deficyt. Przy lżejszych treningach powinnam dać radę
Na razie podliczyłam wszystko i wychodzi ze jem więcej niż myślałam
Nie wiem jeszcze jaki dokładnie rozkład. Białko pewnie 100-110g, tłuszcz 40-50g, reszta węgle (min. 250g choć to wydaje się mało, bo teraz poniżej 350g nie schodzę, a często wychodzi dużo więcej ). Zobaczę jak samopoczucie i treningi i najwyżej będę modyfikować.


Wczoraj (2.05) DNT, dziś lekki trening biegowy:
rozgrzewka w truchcie + ćwiczenia
krótkie podbiegi
truchtu + rozciąganie
40 min., 4,5km


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-05-03 08:43:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Będę kibicować z daleka.
Powodzenia w osiągnięciu zamierzeń.
Udanych zdjęć z zawodów.
Dobrego światła do zdjęć w konkursie. (W kwietniu światło było nie najlepsze i piękne mięśnie brzucha nie zostały w pełni pokazane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Również witam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Panie Janie dziękuję. Jutro najważniejsze będzie ukończenie biegu i do tego bez kontuzji, bo na takich dystansach to już różnie bywa.
Na tym biegu będzie system opaskowy, więc fajnie byłoby opaskę donieść. Tym razem organizatorzy zachowali się dość nieprzewidywalne i dodali kilka nowych przeszkód, w tym jedną bardzo trudną i wiele osób może mieć z nią problemy. Sama jestem ciekawa jak sobie z nią poradzą Panie. Uczestniczki ME i MS pewnie zalicza, a reszta?
Nie wiem czy uda się film wrzucić:
https://www.instagram.com/p/BiHItt3HaTG/

Panteon


Trzymajcie kciuki, bo jutro będzie... Hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Paatik wygląda ciężko i jest ciężkie, ogólnie ta przeszkoda wzbudziła zdziwienie, bo ze względu na trudność nie pasuje do Runmageddonu (foto1)
Dodatkowo organizatorzy utrudnili multirig i do kółek i rurek dodali jeszcze jeden element - kulki (foto2).
Poza tym będzie kilka trudniejszych przeszkód, np. wędka zniwiaża - trzeba wejść po linie a później na deskę (foto3).
Już się nie mogę doczekać, żeby sprawdzić się na przeszkodach










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Paatik tym razem podchodzę troche inaczej do biegu, stres mi nic nie da, bo nie zrobi za mnie przeszkod Poza tym wszystko jest w głowie, nastawinie duzo daje. Ja lubie wyzwania, fajnie że bedzie cos nowego. Przeszkody na ME czy MS są 100x trudniejsze i tez jest system opaskowy.

Wrzucam jeszcze fotke części zapasów na jutro. Do tego dojdą żelki, orzechy i rodzynki i moja tajna broń... rosół
Zakupiłam specjalnie na bieg plecak biegowy "z rurką", więc w bidonie będzie jeszcze izotonik. Mamy dwa punkty regeneracyjne - na 7 i 14km. Chciałabym to zrobić w max 5h, a najlepiej w 4h


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Przekąsiłbym prawą stronę
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A te sreberka po lewej po środku, to co !!??
Co Wy tam robicie na tych przeszkodach!!??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 2

WHEY premium