SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów

Wysłana -
Drodzy,
Postanowiłam opublikować krótki ale mam nadzieję przydatny post.
Wiele z nas korzysta z pomocy fizjoterapeutów. Zawód coraz bardziej doceniany przez pacjentów, został również wyróżniony przez władnych naszego kraju
W ostatnim czasie weszła w życie ustawa o zawodzie fizjoterapeuty, a w ślad za nią został uruchomiony Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów.
Dzięki ustawie fizjoterapeuta stał się zawodem medycznym, co nakłada na fizjoterapeutów wiele nowych obowiązków jak i sprawia, że zawód ten stał się regulowany.
Dla nas pacjentów oznacza to w skrócie, że mamy możliwość sprawdzenia, czy dany fizjoterapeuta posiada odpowiednie kwalifikacje.
Każdy fizjoterapeuta musi bowiem zarejestrować się w KRF oraz uzyskać prawo wykonywania zawodu. Aby je uzyskać jego wykształcenie zostanie poddane weryfikacji. Fizjoterapeutę będzie można sprawdzić w jawnym Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów.
Na poniższej stronie znajduje się KRF. Mamy już w nim wgląd do pierwszych 1500 fizjoterapeutów, którzy dokonali rejestracji. Z czasem w KRF znajdzie się również informacja o miejscu pracy danej osoby.
https://kif.info.pl/rejestr/
Ze względu na okres przejściowy fizjoterapeuci mają czas na rejestrację do maja 2018 roku.
Mam nadzieję, że informacja komuś się przyda.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
super, bardzo przydatna rzecz
Wysłana -
dzięki Asiu, dobrze wiedzieć
Wysłana -
Od razu swoich posprawdzałam czy są
Wysłana -
Mojego ulubionego jeszcze nie ma. Pewnie kwestia czasu i się zarejestruje. Dyplom studiów widziałem - więc nie ma powodu żeby go tam nie było.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź