SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Drodzy,
Postanowiłam opublikować krótki ale mam nadzieję przydatny post.
Wiele z nas korzysta z pomocy fizjoterapeutów. Zawód coraz bardziej doceniany przez pacjentów, został również wyróżniony przez władnych naszego kraju
W ostatnim czasie weszła w życie ustawa o zawodzie fizjoterapeuty, a w ślad za nią został uruchomiony Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów.
Dzięki ustawie fizjoterapeuta stał się zawodem medycznym, co nakłada na fizjoterapeutów wiele nowych obowiązków jak i sprawia, że zawód ten stał się regulowany.
Dla nas pacjentów oznacza to w skrócie, że mamy możliwość sprawdzenia, czy dany fizjoterapeuta posiada odpowiednie kwalifikacje.
Każdy fizjoterapeuta musi bowiem zarejestrować się w KRF oraz uzyskać prawo wykonywania zawodu. Aby je uzyskać jego wykształcenie zostanie poddane weryfikacji. Fizjoterapeutę będzie można sprawdzić w jawnym Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów.
Na poniższej stronie znajduje się KRF. Mamy już w nim wgląd do pierwszych 1500 fizjoterapeutów, którzy dokonali rejestracji. Z czasem w KRF znajdzie się również informacja o miejscu pracy danej osoby.
https://kif.info.pl/rejestr/
Ze względu na okres przejściowy fizjoterapeuci mają czas na rejestrację do maja 2018 roku.
Mam nadzieję, że informacja komuś się przyda.
8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10060 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214361
dzięki Asiu, dobrze wiedzieć

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Od razu swoich posprawdzałam czy są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Mojego ulubionego jeszcze nie ma. Pewnie kwestia czasu i się zarejestruje. Dyplom studiów widziałem - więc nie ma powodu żeby go tam nie było.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 95kg. Pomoc

Następny temat

[DT] Pączek

WHEY premium