SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótki wywiad z Gołotą

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ZIGGY ROZALSKI się pośpieszył. Sam chciałem powiedzieć moim kibicom o powrocie na ring - mówi Andrzej Gołota, który w grudniu wraca, po dwuletniej przerwie, do boksu. Pięściarz, przebywający obecnie w Polsce, specjalnie dla "Przeglądu Sportowego" mówi o swoich najbliższych planach, poświęcając specjalną uwagę Przemysławowi Salecie. Ze słów Andrzeja wynika, że do walki na pewno dojdzie, ale niekoniecznie odbędzie się ona... w obecności sędziego i kamer telewizyjnych...

- Ważę 155 kilogramów, czuję się bardzo dobrze, nic mi nie dolega i nudzę się - zaczyna Andrzej. - Nie przymieram głodem, nie muszę walczyć, by spłacić długi lub podatki - to chyba wystarczy za wyjaśnienie tym wszystkim, którzy już dziś sklasyfikowali mnie jako bokserskie mięso armatnie, faceta z pustymi kieszeniami szukającego wypłaty. Dałem się namówić na powrót tylko dlatego, iż przekonano mnie, że chyba jeszcze coś w boksie mogę zrobić.

- Minęły dwa lata od walki z Tysonem. Przez 24 miesiące nie miałeś na ręku rękawic, nie trenowałeś, nie miałeś nic wspólnego z zawodowym boksem. Nie boisz się, że przerwa była zbyt długa?

- Zobaczymy. Może właśnie tego potrzebowałem, bo już naprawdę miałem dość boksu, tych ciągłych kontuzji, problemów i tego życia. Nie zaczynam jednak od zera, choć wielu tak się, źle zresztą, wydaje.

- Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że zaczynasz powrót w Stanach, przenosząc się wczesną wiosną do RPA, a dopiero późnym latem jest szansa na pojedynek Gołota - Saleta.

- Zacznijmy od końca, czyli od Salety. Wiem, że się narażę paru ludziom, ale mam dla niego wiadomość: Saleta, następnym razem, kiedy się spotkamy, będziesz miał walkę, której podobno tak chcesz. Nie będę się przejmował czy spotkam cię na ulicy, w basenie, na przyjęciu, w skarpetkach czy bez - będziemy się bić!!! To nie groźba - to obietnica. Będę też trzymał za ciebie kciuki w walce z Turkiem - jak dostaniesz za mocno po zębach, to nie będę mógł cię bić, bo kalek nie tykam. Jak przeżyjesz, możesz ze sobą zabrać nawet dwóch sekundantów - to ci nic nie pomoże.

Mówię to tylko dlatego, że mam już dość gadania Salety na mój temat. Słyszę, że jestem tchórzem, mięsem armatnim, ogólnie - ziemią do kwiatów. Niech Saleta popatrzy na siebie w lustrze i zastanowi się, czy naprawdę chce ze mną walczyć.

- Kiedy zaczynasz treningi?

- Na razie nie chcę o tym myśleć, bo teraz zrzucam wagę. Później, za jakieś 2 tygodnie, wezmę się za siłę i założę rękawice. Sam jestem ciekaw jak to będzie.

- Czy chciałbyś znowu walczyć w Polsce? Nie boisz się reakcji tych, którzy nie zapomnieli ci Tysona?

- Polska to moja ojczyzna. Zawsze byłem dumny z tego, że jestem Polakiem, co wiedzą wszyscy ci, którzy śledzą moją karierę. Pewnie, że jeśli będą takie możliwości, chciałbym tu walczyć. Zwłaszcza w rodzinnej Warszawie, gdzie chyba mam jeszcze paru kibiców. Może nie wszyscy pamiętają mnie tylko z Detroit...

- Najnowsza, gorąca sprawa - jesteś poszukiwany listem gończym za niestawienie się na sprawę sądową. Brzmi poważnie.

- Jednak nie ma się czym przejmować. To stara sprawa, sprzed dwóch lat, kiedy podczas zatrzymania przez policję wyciągnąłem z portfela legitymację z policyjną odznaką. Zrobiła się afera. Sprawa wyleciała z sądu, teraz wróciła, jednak nikt mnie o tym nie powiadomił i stąd zamieszanie. W Stanach sąd automatycznie wystawia wtedy list, bez względu na wagę sprawy. Mój adwokat, Tom Royce, już wszystko wyjaśnił, jest OK.

Rozmawiał PRZEMYSŁAW GARCZARCZYK


O ****a 155kg .....JA CHCE WALKE GOŁOTA vs BOB SAPP

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2002-10-10 12:56:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11629
Mam nadzieję, że to chodziło o 115 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
No i skonczy sie dzien dziecka dla Salety. Ja bym tam wolal by spotkali sie na ringu ,a pozniej dopiero dokonczyli spraw na ulicy .

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
No wyraznie jest napisane 155 kg. Ja ******le ...chlopka nie proznowal, spasl sie jak prosie. Moze zmieni dyscypline ...hehehe
szybki i zwinny A. Golota


On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Zmieniony przez - Kask w dniu 2002-10-10 15:27:26

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie wierze ze ma taką wage.


Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kain - sog for you

"He who smiles rather than rages is always the stronger."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
jagnik
Dlaczego?


On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
po prostu ,by musiał byc niezle spasiony ,dlatego nie chce mi sie wierzyc ,chyba ze bym zobaczył fotke .


Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jest duży i solidny, 155 to realne dla niego, szczególnie, że długo nie boksował a nie wierzę by wogóle nic nie robił przez 2 lata.
No cóż pozostaje tylko życzyć powodzenia naszemu znakomitemu pięściarzowi.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tajski? Kick? - szukam informacji

Następny temat

BJJ vs.KB,Box,TB

Wiecej