SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótki biceps! co zrobić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka, jestem tu pierwszy raz... podobno kto pyta ten nie bładzi, więc postaram sie teraz napisac coś według zaleceń:

1. trenuje od stycznia tego roku, z przerwa w lipcu i sierpniu, jak to latem są inne atrakcje, obecnie od 3 tygodni wznowiłem na nowo trening, ale podczas przerwy od czasu do czasu robiłem pompki, brzuszki, przysiady bez ciężarów i inne sporty typowo letnie

2. jak rozpoczynałem ważyłem 69kg przy wzroscie 179, teraz mam 76, podobno całkiem niezle mi szło... stosowałem 4 dniowy trening pon, wto, czwa, pią... rodzaj chyba standardowy pon i czwa:
klatka: wyciskanie na pozimej sztangi, wyciskanie na skosnej i rozpietki wszystko 3x10
barki: wyciskanie zza głowy, unoszenie bokiem i podciaganie wzdłuż tułowie wszystko 3x10
tricepsy: francuskie za głowa, prostowanie do tyłu w opadzie i unosznie ciała w oparciu o ławke z tyłu wszystko 3x10
łydki to stawanie na palce jednej nogi 3x tyle ile moge

a teraz wto, pią:
uda: przysiady, prostowanie siedzac i uginanie lezac wszystko 3x10
plecy: wiosłowanie sztanga w opadzie i sztangilkami, szrugsy 3x10
tylne barki: unosznie bokiem w opadzie 3x10

biceps to co mnie najbardziej interesuje: normalnie to robiłem tak uginanie ramion ze sztanga prosta stojąc 3x10, uginanie ze sztangielkami młotkowym 3x10 i modlitewnik lub udo 3x10. Jak konczyłem w czerwcu trening to na sztange zakładałem ok. 35kg, na sztangielki po 16,5, a o udo było tyle ile mogłem na koniec treningu od 10 do 12,5kg nie wiem czy to dużo, zawsze brałem tyle by było poprawnie technicznie wykonywane ćwiczenie, teraz po przerwie powoli odbudowywuje siłę...

2A. ktoś sie zapyta co z brzuchem, cwiczę 6 dni w tyg, 2 cwiczenia po 3 serie, powtórzenia od 30 do 50, odpoczywam tylko w niedziele

3. taki program, korzystałem z cieżarów wolnych na siłowni, z maszyn prawie nigdy, dietę trzymałem i trzymam nadal, sniadanie, II sniadanie, mały obiad, po siłowni "duży obiad" i kolacja, duzo białka z serów białych, mięso chude kazde, ryz, ziemniaki, pieczywo gruboziarniste, warzywa i owoce, soki, woda min i inne, odżywek nie brałem bo juz nie starczało hajsu, jeszcze mam panne na "utrzymaniu";)

mam wąską budowę ciała, no i byłem straszną chudziną, moim celem było dobicie do 80 kg, wiec brakuje okolo 5, moje wymiary obecne to kark 37cm, ramię 34, przedramie 30, klatka 101, pas 81, biodra 97, uda 56, łydki 37, ogólnie rzecz biorąc z rezultatów jestem zadowolony, tylko ten biceps jakiś mały i krótki!!! nie wiem czy to ja robie coś źle czy to tak musi być, bo mam takie a nie inne mozliwości

jeśli pogmatwałem nieco to sorki:) jeśli ktoś ma jakieś sugestie na temat rodzaju ćwiczeń i sposobu tej części ramienia bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś ma sugestie co do całego programu treningowego też chetnie poczytam i wprowadze zmiany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Skoro krótki to popracuj nad mięsniem ramiennym, poczytaj w atlesie ćwiczeń nt. jego treningu

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dokladnie - zwiększ mase-

proponuje -
sztanga podcwyt 4x
-sztanga nachwyt 4x

partia 1 x tydzien !
pon - klata tric

sr- plecy bic

pt- nogi bary.


brzuch- jest etz miesniem - ku chyba twojemu zdziweniu - a miesien nie rosnie podczas wysilku ale podczas - REGERACJI kiedy wlookna odbudowywuja się. cwicz brzuch 2-3 x tydzien max - 2-3 cwczienia (1-2 na proste + 1 skosne) po 3-4 serie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w domu.

Następny temat

kompletnie zielony!!!

WHEY premium