SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Królewna Śnieżka ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie co do amfy. Czy ma ona jakies właściwości katabliczne? Jeść się nie chce, ale czy ma jakies inne działanie, która "wcina" mięśnie. Tzn lepiej się upić czy troszkę zaspeedować? Wolę wybrać mniejsze zło. W końcu np. Sylwester jest raz w roku, i nie będzie wyjścia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odradzam "Białe" ludziom którzy chcą mieć jakieś osiągi w rozmiarach swoich miesni. Miałem okres moocnego fufania - towar pierwsza klasa nie jakiś APAP . Spadło mi w ciągu miesiąca 3kg. ( 1cm. BIC ). Ciągłem po pare razy w tygondiu ( 0.5gr-1gr. )
Fakt że Sylwester jest jeden , ale czasami lepiej sie nawalić gorzałą :) .
Teraz troche zmądrzałem i odstawiłem to g****.

"Zwał" po Amfie jest prze***any.



__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Heh no to masz jazde zeby brac make na sylwestra

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Musisz uważać, aby się nie odwodnić. Pamietaj też, że po amfie tracisz na jakiś czas apetyt.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Sektor na Boga; lepiej się nawalić niż brać jakieś g**** niewiadomego pochodzenia. Zdanie subiektywne, Twoja sprawa.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
WITAM. nie ma się co oszukiwać ale i jedno i drugie to crap dla organizmu. jeśli mam polecać to nie polecam nic. po alku czy po ścierwie kichy dostają w d.u.p.ę, mózg jest styrany, no może po alku dochodzi jeszcze kac gigant... jeśli już coś musisz to raczej małego acid-ka z palonkiem, lub w ostateczności piguła. ale polecam ci przede wszystkim zabawę na trzeźwo, bo jak wyrwiesz towarek do łuzia to przynajmniej masz pełną kontrolę no i szto by c.h.u.j stajał. a tak mogą być kłopoty.


Wybór należy do Ciebie.
Minister Zdrowia, Szczęścia i Pomyślnosci.

TRY & WIN
GREETINGS

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
dokladnie tak

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Najlepiej to sobie zapal trawkę i będzie spoko

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator no co ty daj sobie spokój z amfą. Z piciem też nie przesadzaj bo to też ma bardzo złe strony. Jak już musisz to sobie chociaż zapal - chyba najmniejsze zło biorąc pod uwagę troskę o efekty na siłce.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pić nie chcę bo robię to BARDZO rzadko i taki "szok" dla organizmu to katastrofa. Po 2 dniowym melanżu z rok temu mialem 4 cm ! mniej w lapie i wole tego unikać, dlatego pytam o amfe, skoro nie ma właściwości katabolicznych, to chyba sie skuszę, bo jadł bede na siłe =) Palić, nie zapale bo potem bede mial zjazd. Co do ruchanka to idę tam przywitać nowy rok, a nie dymać Na to jest wiele innych okazji =)

Dzięki wszystkim za opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze zjazd to będziesz miał właśnie po amfie, a po drugie ona ma bardzo duże właściwości kataboliczne.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4784
Ano co racja to racja. Biale ma bardzo duze wlasciwosci kataboliczne, jest nawet kuracja odchudzajaca amfa. Najlepiej sobie cos spal, przynajmniej bedziesz mial za***isty humor i bedziesz jadl ogromne ilosci zarcia, przygotuj sobie zawczasu duzo bialka ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepty- znowu

Następny temat

sustenon 250 .

Wiecej