SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie pytania dotyczące wyboru środków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3663

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Pójdzie albo nie pójdzie albo pójdzie i spadnie, co raz tu komuś estro po boldzie pada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aa sory bolda nie zauwazylem.
Ale mysle ze jak bold Ci zbije jak tu coponiektorym to nawet hcg malo co pomorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Dzięki flex, przewertowalem go calego :D interesowalo mnie bo mam podobna sytuację po stosowaniu boldka. Kwestia tylko czy te niskie estro będzie mialo duze znaczenie na cyklu.
Opini na ten temat jest sporo i ciężko stwierdzić po której ze stron sie opowiedzieć.

Na poprzednim cyklu przybijalem 5k hcg co 8tyg i bylo za malo, estro zawsze poniŻej normy.
Dziwie sie tylko że samo nie podnioslo sie po kilku miesięcznej przerwie od saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Jakie byly badania po poprzednim cyklu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Chyba po odbloku juz nie robilem badań. Na 100% robiłem na cyklu i przed odblokiem i mialem e2 mocno w dole. Na odblok dalem 15k HCG 6x2500k, potem combo 30dni i 7 dni tamo dłużej... sądziłem, że sprawa została rozwiązana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Bolda na ostatnim cyklu brałem pierwszy raz i nie ukrywan, że mile mnie zaskoczył. Bardzo mała retencja (praktycznie zerowa), ze względu na na niski poziom e2, ale również brak problemów z gino, które towarzyszyły mi nawet przy malych dawkach testa, a leciało blisko 1g ew omy.mnie

I teraz pytanie co lepiej wybrać. Przy boldzie wątpię żeby HCG podbiło e2, ale nie dając boldka będę chodził z twarzą jak piłka plażowa :D i z wymionami jak u krówki :D

Może najkorzystniej byłoby dać boldka ale w malej dawce, 250mg e5/6/7d?? I zobaczyć co się dzieje w organizmie?
I kolejne pytanie, które mnie nurtuje, to czemu te e2 nie wróciło do normy, po kilku miesiącach?
Czy możliwe, że mialyby na do wplyw infekcje, przeziębienie, kuracja antybiotykowa, stosowanie silnych no boosterow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
ciężko powiedzieć dlaczego nie wróciło
wejdziesz na bombe powinno podskoczyć , hcg dawał bym co 4-5 tyg
a dawkę bolda ustawiał pod wyniki badań
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Dziękuję bardzo lodzianin za odpowiedź :) ostatnio lecialem 700-800mg bolda tygodniowo, teraz chyba zaczne lżej będę bil dwa razy w tygodniu razem z deka, a tescia tak jak rozpisal mi krzykacz 3x 250mg week, a pozniej przejde na.1g testa ew tygodniowo. Dobrze czuję zawsze sytuacje na cyklu i tj ostatnio wyczulem niskie estro na boldzie poprzez zerowa retencje i brak oznak gino, tak i teraz będę bacznie obserwował to co dzieję się na cyklu i regulowal dawke boldka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Mam małą zagwozdke. Chciałem przy dece dać pół tabsa cabaseru co 2 tygodnie, jednak są braki tego specyfiku.
Mam dostęp do norprolac, dostinex i bromergon, co będzie najlepiej zbijalo prolke, a przy okazji wyjdzie najkorzystniej ilość/stosowanie/cena
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy nowego labu Thor laboratories

WHEY premium