SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KotoSpray Forte, dlugosc stosowania. Bol barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie.
Jakies 2/3 tygodnie temu bylem u ortopedy z bolem barku(bark najbardziej boli przy wyciskaniu na laweczce).
Po wysluchaniu jakie mam dolegliwosci i jak do nich doszlo lekarz uznal, ze moj bark jest przesilony. Przepisal mi naproxen 250(30tabletek) i KetoSpray Forte.
Naproxen juz mi sie skonczyl i troche to pomoglo. Mimo ze caly czas cwiczylem, lekarz pozwolil mi cwiczyc, wiec nie przerywalem treningu na silowni. Stosowalem takze wyzej wymieniony ketospray forte przez 7 dni a bark nadal troche mnie kuje. Tutaj moje pytanie. W ulotce ketospray jest napisane, ze nie nalezy stosowac leku dluzen niz 7 dni. Tzn. po siedmiu dnach mam zrobic sobie przerwe i moge znowu stosowac? Jak to mam rozumiec?
Z gory dzieki za pomoc.
pZ!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytam glownie dlatego, ze ketospray to srodek przeciwbolowy. Nie wiem czy mozna go stosowac tak na dluzsza mete. Pomoze mi ktos? ;)

Zmieniony przez - thcxs w dniu 2009-06-13 15:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
Lekarz stwierdził że bark masz przesilony i pozwolił Ci ćwiczyć dalej na siłowni ?

aż nie chce mi sie wierzyć który lekarz byłby tak lekkomyślny :/

przecież jedno drugie wyklucza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Lepiej zainwestuj w Fastum, Ketonal żel etc.
Tydzień, dwa śmiało możesz stosować, ale nie dłużej.
Mogą pojawić się interreakcje, czyli biegunki, wymioty, osłabienie etc.
Trening odstaw. Czas poświęc na regeneracje, a wróć na Trening z małym obciążeniem. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
hehehe omg :D

po fastum biegunki i wymioty :D

Czlowieku zapraszam do książek i nie pisz takich bzdur ja Ciebie prosze !!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Człowieczku, skąd Ty się zerwałeś?
Robisz z siebie głupka. Jeśli czegoś nie wiesz to nie stawiaj na swoim. Poczytaj trochę, a potem wróć.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
spoko spoko poczytam :D:D:D

ale jak żyjesz to widziałeś żeby ktoś po maści przecibólowej miał biegunki albo wymioty hehehehe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Niestety takich rzeczy się nie widzi, a słyszy.
Poczytaj ulotki. Na iluś pacjentów występują takie interreakcje. Ja wymieniłem tylko dwie, a nie koniecznie pacjenta mogły by dotknąć akurat te, czy wogóle jakieś inne. - Kwestia indywidualna.
Gdybyś trochę pomyślał to nie ośmieszał byś się tego typu postami. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
Nie bede z Toba konwersowac, poniewaz egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym nie rozumiesz idei koncepcji zalozeń

a co do maści przeciwbólowej wymioty i zawroty głowy moga wystąpić ale chyba jakbyś zjadł tą tubke na raz :D a nie wsmarował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
panowie nie gryźcie sie tak ;] , zalezy gdzie ból sie umiejscawia , jesli mozesz to wrzuc jakas fotke z zaznaczonym miejscem ale ja bym obstawił staw barkowo-obojczykowy , sam mialem juz kilku pacjentow z takim problemem i tez glownie na laweczce sie pokazywało , kinesiology taping rewelacyjnie sie sprawdzał ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ja sie nie kłóce ale nie moge patrzeć na takie BZDURY :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otumanienie - ktoś coś wie ?

Następny temat

Chudnę w niesamowitym tempie %)

WHEY premium