SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kotlety rybne

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1189
Jako że mało tutaj potraw z ryby, poza sałatkami z tuńczykiem, proponuję kotlety rybne
W zasadzie robi się je tak samo jak mielone.




W rolach głównych:
-Dowolny filet z ryb (na zdjęciu 400gram dorsza)
-Jajo
-Czosnek (opcjonalny)
-Pół cebuli
-Bułka tarta
-Przyprawy

Wszystko poza bułką tartą i przyprawami kroimy w mniejsze kawałki, niekoniecznie drobno, i pakujemy do blendera.




Po zmiksowaniu dodajemy tyle bułki tartej aż konsystencja naszej papki będzie dość gęsta (przestanie się przyklejać do dłoni) w tym czasie dodajemy przyprawy wedle uznania (pieprz, sól, papryka słodka). Mieszamy rękoma.

Formujemy z tego następnie kotleciki, coś jak mielone ale postarajmy się zrobić mniejsze i płaskie żeby się równo usmażyły.




Ja to smażę na oliwie, nie próbowałem ale jak ktoś się smażenia boi to może uda się to upiec. Smażymy na małym ogniu. Uwaga łatwo się przypala Z podanej ilości idzie zrobić 7-8 kotlecików.

B-66,2
T-1,6
W-0,3
282,6 kcal

Nie liczyłem oliwy, bułki i smażenia. Policzyłem czosnek i cebulę bo były w Dzienniku Posiłków :P

Ja to jem z górą mieszanki chińskiej lub zwykłych warzyw.


PS. Jak zdjęcia nie zadziałają to, droga administracjo, poprawcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
Nie po prostu nigdy nie jadłem mielonych z piekarnika i chciałem spróbować czy w smaku czymś się róznią o tych z patelni :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
fajnie wyglada

sog za prace

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
eee nie zjadłbym tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
to nie wiesz co tracisz bo jezeli ktos lubi ryby to takie kotlety na pewno mu beda smakowac

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ja dodaje jeszcze pietruchy i jest git :p

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6933
Powiem szczerze ze nie miałem ochoty na te kotleciki ale u mnie w sklepie było promo na dorsza to sobie kupiłem i pomyślałem że spróbuje ten przepis z tym ze kto trochę zmodyfikowałem

zamiast bułki tartej dałem zmielone płatki owsiane
i dodałem po łyżeczce Vegety,papryki i suszonej pietruszki i jest WYPAS!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Swietne, 800g pangi + 2 jaja + duza cebula i pol wiadra bulki tartej. Smakuja jak fishmaci przy dobrym doborze przypraw, a przy samej soli jak paluszki rybne z najwyzszej polki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Przy polowie wiadra bulki tartej to zapewne...

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dobry patent sog

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sogacz, przepis kozak jak dla mnie

tylko jedna sprawa, da rade zrobić kotlety z tych mrożonych gównianych filetów z lodówek w Auchanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Da rade, tylko wczesniej musisz te filety rozmrozic,a jak juz je rozmrozisz to trzeba z nich wycisnac wode i do dziela ;-P

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smaczne kluseczki twarogowe

Następny temat

Ryż smażony z dynia by malinowa

WHEY premium