SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszmarne wyniki estradiolu i prolaktyny. Co robić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
1. WIEK: 22
2. WAGA: 78
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 110
-udo: 59
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 3
-tłuszcz: 0,8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2xsolo prop i meta/enan/deca
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 msc
11. POZIOM BF%: 14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Witam. Zacznę od początku w wrześniu odpaliłem cykl Meta , Enan i Deca. Meta na pierwsze 4 tyg ,potem enan 250mg ed5 i deca 200mg ed7.
Cały cykl wszystko było ok, waga rosła,libido max,ale w 4 miesiącu siadło libido do 0,stwierdziłem,że to pewnie estrogen ,więc postanowiłem wejść na odblok. HCG 10000j,clom i nolva , nolva szła w dawce 20mg a na koniec 10mg. Pod czas odbloku było ok z libido TYLKO na HCG,potem klapa,spróbowałem provi pomógł delikatnie ale tylko na chwilę. Czekałem,czekałem , zmian nie było,więc postanowiłem odświeżyć się propem. Wbiłem do teraz 2 szoty i wczoraj zrobiłem badania(wiem,że za późno ale nic nie poradzę już ) jak widać estro i prlaktyna 3x i 2x ponad normę. I teraz mam pytania do ogarniętych (licze na ciebie łodzianin )

1. Czym zbić estro i prolke? Arimidex?
2. Czy wystarczy zbicie estro a prolka sama się unormuje?
3. Czy przerwać cykl propa(100mg ed2) czy ciągnąc dalej i zbijać estro? Cykl moge przerwać bez problemu bo z sylwetki jestem zadowolony,chce tylko unormować hormony i mieć z powrotem libido.

Nie występuje u mnie gino,jedyny problem to zerowe libido i problem z wzwodem.

Prosiłbym o pomoc co z tym fantem zrobić.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Witam. Od wczoraj biorę Symex i Bromergon. Symex będę dawał 3-4dni po tabsie ,potem co drugi dzień 1/2 tab. Ale mam pytanie co do Bromergonu (prosto z apteki mam) wczoraj zarzuciłem na noc 1/2 tabsa i dziś z rana 1/2. Skutków ubocznych nie odczywam dużych,praktycznie w ogóle. Spadek ciśnienia na pewno jest ,bo to czuje i tyle. Więc to,że nie ma tych sajdów o których się naczytałem to pozostaje mi się tylko cieszyć,czy lek po prostu słabo działa? ;) I pytanie po jakim czasie powinienem się spodziewać spadku prolaktyny przy braniu 2,5mg bromo dziennie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Estradiol - 432,3 28-156
Prolaktyna 1059 98-456|
Testosteron - >52 9,9-27,9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Co prawda lodzianin nie jestem ale:
1. Cabaser i Exe
2. Nie - za wysoko prolaktyna wywalona
3. Nie wchodzi sie w pct póki nie unormuje sie hormonów

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2015-02-20 16:30:21

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Co z tym propem? W takim razie? Cabaser i Exe powininem dostać normlanie u dila? Czy do lekarza po recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Skoro nie wchodzi się w PCT póki nie unormuje się hormonów no to chyba logiczne ze nie przerywasz propa, aż nie unormuje się e2 i prolaktyny? ;) leć tego propa i normuj hormony, następnie solidny odblok


Zmieniony przez - wuwu w dniu 2015-02-20 16:35:16
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dziękie,poczekam jeszcze na jakieś opinie. Co do tego zestawu co podałeś? To jaki dawki? I ponawiam pytanie czy dostane to u dila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
U dila moze dostaniesz moze nie,ja uruchomilem wszystkie kontakty swoje i nikt nie mial...cabaserem nie zbijesz estro tylko exe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
masz jakieś wcześniejsze badania? bo badania na saa są już nie wiarygodne,test mógł już podbić estro a estro automatem i prl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Nie mam właśnie badań wcześniejszych. Ciężko powiedizec ile podbił testo ale pewnie nie dużo,bo cały czas było źle po tamtym cyklu. Co radzisz łodzianin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
jak już jesteś na testo to na nim leć i zrób cykl,daj exe 3-4 dni po 1 tabsie potem 1/2 co 2 dni.
cabaser daj 1 tabsa i po tygodniu dasz drugiego całego następnie wejdziesz na 0.5 tabsa week
i powtórz badania

potem na koniec cyklu badania podawanie testa aż do odpowiedzi jąder co te potwierdza badania a następnie dopiero sermy combo clom/nolva

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Jakie badań na koniec cyklu? I pytanie czy tylko cabaser na prolaktyne? Bo nie wiem co dostane u dila. Na pewno dostane Aimidex ,a czy Aromasin to już nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol a odblokowanie?

Następny temat

Wyniki badan . Podwyzszone test niski co robic ?

WHEY premium