SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kosmetyki ujędrniające

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
W tym artykule zamierzam pisać o kosmetykach ujędrniających ciało, by pojedyncze posty nie były tworzone.

Oliwka do masażu (Ziaja)
Zawiera witaminy A, E i F. Stosowana regularnie, zapewnia właściwy stopień nawilżenia skóry. Posiada doskonałe właściwości ochronne. Ma delikatny i przyjemny mandarynkowy zapach. Cena ok.13,50 zł.

Żel i peeling (Oriflame)
Żel jest bogaty w witaminy i proteiny, dzięki, którym możemy się pozbyć cellulitu. Po kąpieli należy go wmasować w skórę. Stosowany razem ze złuszczającym się żelem daje najlepsze efekty. Cena: żel ok. 36zł, peeling ok. 26zł.

Ujędrniający żel do ciała (L’Oreal)
PerfectSlim zawiera kofeinę dzięki której możesz pozbyć się zapasów tłuszczu i zmniejszyć efekt skórki pomarańczowej. Zapach mięty i owoców przyjemnie odświeża ciało. Cena ok. 70zł.

Mleczko oraz krem na rozstępy (Avon)
Mleczko do pielęgnacji ciała zawiera ekstrakt z alg morskich. Dzięki niemu skóra staje sie jędrna i nabiera zdrowego wyglądu. Krem na rozstępy zawiera glony morskie. Preparat odżywia i poprawia elastyczność skóry. Cena: mleczka ok. 30zł, kremu ok. 50zł.

Balsam do ciała i krem na cellulit (Dr Irena Eris)
Balsam ma bardzo lekką konsystencje i doskonale nawilża skórę. Sprawia, ze ciało staje sie gładkie i miłe w dotyku. O skuteczności kremu na cellulit decydują wyciągi z jęczmienia, herbaty, kasztanowca i kawy. Ciało staje się gładkie, znikają przebarwienia i wygładzają się nierówności. Cena; balsam ok. 14zł, krem ok. 30zł.

Krem wyszczuplający (Tanita)
Krem do masażu ciała, wyszczupla i ujędrnia. Zawarta w nim kofeina redukuje cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Krem szybko się wchłania. Cena ok. 14zł.

Mam nadzieje, ze te wystarczą, to są te najpopularniejsze, i zarazem dostępne w polskich sklepach, nie opisuje tu zagranicznych preparatów, bo nie każdy ma do nich dostęp.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jak tylko zaczyna się odchudzanie powinno się od razu zaczynać używac kremów dla poprawienia kondycji skóry, nie dopiero poźniej, po fakcie. Należy też nadmienić że nie powinno sie od razu tracic zbyt dużej ilości kg.
Jeśli rzeczywiście straciles/łaś sporo kg i ten nadmiar skóry jest duży, to kosmetyki sprawy nie załatwią. Poczytaj też trochę tu https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=nadmiar skory

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-08-24 07:07:49

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
dobry pomysł

mam kilka pytań:
- na jakiej zasadzie kremy te powodują redukcje nadmiaru tkanki tłuszczowej, czy jest to efekt długotrwały czy utzymuje sie jedynie pzrez czas stosowania danego srodka?
- czy kremy ujedrniajace niestwarzaja wiekszego prawdopodobientwa powstania rozstępów podczas treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Jeszcze nie poznałem dokładniego działania tych prepratów, bo ciężko jest dostać ten schemat. Na razie wiem, ze likwidują warstwe podskórną tłuszczu (zapewne dzięki składnikom, czyli kofeinie itp.), dlatego mają działanie ujędrniające. Wszystko zależy od producenta i składu.
Jeśli chodzi o rozstęny to pojawiają sie po nagłym skoku wagi, to pewnie wiesz, a stosowanie kremów nie powinno mieć większego wpływu na nie. Moim zdaniem może nawet zmniejszyć już powstałe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Uzywalam oliwki ziaji i w sumie jest dobra na cellulit, ale wlasnie nie wierze w dzialanie samej oliwki, a mysle, ze to raczej masaz daje taki efekt.
Drugi produkt to ten l'oreal ujedrniajacy. Nie wiem czy to dokladnie to samo, ale uzywalam kiedys takiego w bialej butelce. Uwazam, ze jest bardzo dobry, ale poniewaz takie kosmetyki szybko sie u mnie zuzywaja, dlatego za nizsza cene mozna kupic cos rownie dobrego,
np. balsam ujedrniajacy Dove, Body Firm, jest na prawde swietny, koszt ok. 17zl

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Nie można polegać jedynie na kremach, to ma być jedynie dodatek. Podstawą jest zdrowa dieta. Urozmaicana, i nie monotonna, w której wszystkie skłądniki odżywcze są na właściwym poziomie. Dział wymaga tego, bo przecież użwyanie kosmetyków, to dbanie o urode. Dział wymagał napisania o tych kosmetykach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
a jakie srodki polecacie z wlasnego doswiadczenia jesli hcodzi o redukcje tkanki jak i uelastycznienie skory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Zgadzam sie nemezis, ze najwazniejsze jest zdrowe odzywianie, ale tez czasami bez odpowiednich kremow, czy balsamow sie nie obejdze, szczegolnie jesli ktos ma problemowa skore. U kobiet, ktore maja zazwyczaj cienka, wrazliwa skore odpowiedni dobor kosmetykow jest podstawa pielegnacji skory ciala.
Kremy ujedrniajace przede wszystkim powinny silnie nawilzac, dzieki temu skora jest gladka i napieta, ale po takich kremach nie warto czekac na spektakularne efekty, jesli ma sie normalna skore. Wtedy trzeba raczej liczyc wlasnie na diete i cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaden srodek nie zredukuje tkanki tluszczowej! Do tego niezbedne sa cwiczenia aerobowe i dieta. Balsamy i kremy tego typu moga ewentualnie wspomoc spalanie z konkretnych partii ciala szczegolnie w polaczeniu z pasem neoprenowym, ale cudow nie nalezy oczekiwac. Cellulitu tez nie likwiduja, ale poniewaz skora jest bardziej po nich napieta, to cellulit jest mniej widoczny.
Co do ujedrnienia skory, to taki efekt rzeczywiscie wystepuje, ale jest bardzo krotkotrwaly, bo nie trwa dluzej niz 12-24 godziny, dlatego zazwyczaj zaleca sie stosowanie balsamow ujedrniajacych dwa razy dziennie. Po zaprzestaniu stosowania, skora wraca do stanu sprzed kuracji.
Nie znaczy to oczywiscie, ze nie warto inwestowac w tego typu kosmetyki, tylko, ze nie nalezy po nich oczekiwac czegos, czego nie sa w stanie zapewnic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Co racja to racja. Dieta + ćwiczenia dadzą upragniony efekt. To jest podstawa, gdy już to jest można myśleć o wspomagaczach (suplementy, kremy itp.). Zamieściłem ten art by pokoazać tylko poszczególne produkty, sporo zamieszania sie robi w tym dziale w zwiaku z nimi. Chyba trzeba zadbac o "czystość" forum?

Podałem ceny preparatów, jesli ktos chciałby nimi wyszuplić ciało musiałby chyba wydać fortune. Znam przykład, koleżanka kupiła krem antycellulitowy (dosć spora tubka), ale używając go wg. instukcji nie wystarczył na długo. Na opakowaniu pisało, ze powinna sie spodziewać 2cm mniej w obwodzie ud. Po tym eksperymenicie dała sobie spokój bo wydała ponad 50zł, na krem który nie dało wogóle efektów. Chociaż mówiła, ze skóre miała miłą w dotyku po nim, ale taki efekt też mogła uczynić tańszym kremem, czego sobie nie można wybaczyć.
Wniosków chyba nie musze pisać.

Nie wiem tylko czemu sie denerwujesz, w końcu kremy to cześć obszernego działu uroda, tak więc trzba o nich pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nemezis, ja sie wcale nie denerwuje Nawet dalam Ci za ten artykul soga. Zreszta zaznaczylam, ze nie uwazam, ze nie warto takich kremow stosowac. Moja wypowiedz byla reakcja na pytanie Hermana, jakie srodki polecamy na zredukowanie tkanki tluszczowej i ujedrnienie skory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
No to dobrze, ze sie nie denrwujesz, pare osób z tego forum sie na mnie zdenrwowało, ale mniejsza o to.
Co do kremów to też mam podobny stosunek, po pierwsze nie dają efetku; po drugie idzie na nie mnóstwo pieniędzy.
Jestem zdania, ze nawet jeśli cos jest złe to trzeba to człowiekowi przedstawić, a później wyjaśnić od dobrej strony. Już xHERMANx pytał sie mnie jak to sie dzieje, ze te kremy mogą spalac, tłusz, a wiem, ze nie mogą (teraz jestem na 100% pewnien, do tej pory traktowałem je jako dodatek do diety, a teraz nie widze nawet takiego ich użycia).
Dziękuje za soga. NIe należał mi sie (soga sie chyba daje za ciężką i owocną prace, a ja nic takiego nie zrobiłem). Nie odwzajemnie, bo po pierwsze nie lubie sogarni (była już o tym mowa na sfd, a ja nie chce robić zamieszania - sogi dla mnie owocem cieżkiej pracy), a po drugie nie mam zabonamntu (jeszcze.

Zmieniony przez - NEMEZIS w dniu 2004-04-08 23:16:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za dlugie spanie...wstac nie moge

Następny temat

Jak pomoc?

WHEY premium