SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Wlasnie mam zamiar wybrac sie do kosmetyczki niedlugo.

Mialem ciezki tradzik. Teraz mi zszedl. Pozostaly mi blizny. Oprocz tego mam wągry i inne tego typu .... Chcialbym sie ich pozbyc. Mam tlusta cere ze czasami sie cala swieci. Mam kilka pytan odnosnie pojscia do kosmetyczki:
1. Czy po jednym zabiegu usunie mi wszystkie wagry itp.itd. i czy bedzie duza poprawa?
2. Na czym polega ten zabieg? Usuwa sie pod skora ten caly łój?
3. Czy tradzik moze sie nawrocic po takiej wizycie?
4. Jak dlugo beda widoczne efekty oczyszczania i co jaki czas trzeba je powtarzac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
1.tak usunie te ktore da rade ! bo ona nie bedzie ci dlubala nie wiadomo ile przy nich to raz.poprawa na bank bedzie a czy duza to zalezy ile masz tych wagrow i jaka kosmetyczka! ale pamietaj ze wagry sa ta zanieczyszczenia podskorne wiec robia sie z dnia na dzien! u mnie zawsze wiecej jest ich latem bo jest cieplo i pory czesciej sie otwieraja tym samym zanieczyszczenia sie dostaja ...dlatego tez nie zdziw sie ze po paru dnia znowu mozesz miec jakies wagry. jesli masz kamienie(kaszaki)to z pewnoscia efekt bedzie dluzszy.ja wlasciwie na oczyszczanie chodze na usowanie kaszakow a nie wagrow bo zcesto mi sie robia
2. na czym polega,! o jessssuuuu bylo tyle razy na czym polega ze nie chce mi sie pisac poraz kolejny, bo naprawde temat wałkowany tez bardzo duzo razy
https://www.sfd.pl/temat265274-strona3/  masz luink tam jest opisane przezmnie i przez magdasg1
3. tradzik ogolbnie jest ciezki do zwalczenia czasem wrecz nie mozliwy!! zabeig ten napewnoe nie pogorszy stanu twpjej skroy wiec nawrotu nie powino byc.tylko teraz tak ...mozliwe ze twoj tradzik nie zostal wyleczony do konca tak jak twoerdzisz i jesli po jakims czasie nastapi nawrot nie zwalaj tego na kosmetyczke! u kosmeryczki caly zabieg przezbiega bardzo higienicznie ! latego zeadne zabrudzenia ci nie groza
4.co ile trzeba powtarzac?? to zalezy od tego jak twoja skora szybko sie ''brudzi'' . ja chodze jak widze po swojej cerze ze juz porobily sie kamienie ogolnie cos jest nie halo to wtedy ide .! znam dziewczyny ktore chodza regularnie co 2 tyg mimo ze nie maja zanieczyszczonej skory dla mnie to troszke glupota raz ze pieniadze wydaja dwa ze skora tez sie w ten sposob niszczy ! ja przecietnie chodze co 2-3 miesiace! bede wlasnie na dniach tez szla.


to chyba tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
1. Czy po jednym zabiegu usunie mi wszystkie wagry itp.itd. i czy bedzie duza poprawa?

Kosmetyczka dogłębnie oczyści Ci twarz.Po jednym zabiegu skóra będzie oczyszczona,odświeżona,pory ściągnięte i ogółem stan cery powinien się poprawić,ale nie oczekuj cudów

2. Na czym polega ten zabieg? Usuwa sie pod skora ten caly łój?

Na początek delikatny peeling, czyli masaż z preparatem zawierającym drobinki ścierne.Następnie nakładanie odpowiedniej maseczki (rozmiękczającą naskórek) i kierowanie na twarz strumienia pary z wapozonu.
Podobno jest to bardzo przyjemny i relaksujący zabieg.

http://zdrowie.org.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=925 
http://www.wm.pl/Index.php?ct=zdrowie_uroda&id=843358

3. Czy tradzik moze sie nawrocic po takiej wizycie?

Tak,może się nawrócić.
Pamiętaj że wszystko zależy od Ciebie,jeśli będziesz starannie dbał o czystość cery,używał specjalnych kosmetyków oczyszczających itp,itd zminimalizujesz szanse na powrót trądziku.

4. Jak dlugo beda widoczne efekty oczyszczania i co jaki czas trzeba je powtarzac?

jak w punkcie 3
Ale ogółem tłustą cerę trzeba/można oczyszczać z zastosowaniem tego zabiegu regularnie co 4 -5 tygodni.

Cena zabiegu od 60 pln do 100 pln
w zależności od wybranej przez Ciebie ilości poszczególnych etapów




Zmieniony przez - SHALALA w dniu 2006-07-29 16:52:35

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
niekoniecznie par z wapozonu. ja np jak chodze to prosze o taki komprez parowt ktory kladziony jest na twarz oczywiscie nie bezposrednio zeby oparzen nie bylo tylko na warstwy innych specyfikow i leze z nim 20 min ! dziala on tak samo jak ta para ! ale jednak ja wole ten kompres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
ah Malutka możliwe możliwe

Nigdy nie byłam na takim zabiegu,na szczęście nie mam problemów z cerą.
Twarz oczyszczam tylko peelingami w domowej łazience i mi to wystarcza
ale jak przeczytałam na czym polega usuwanie wągrów przez kosmetyczke to mnie zagięło
1

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
bo jest jeszcze jedna sprawa.

Tearz byla super pogoda, opalalem sie sporo. Mam nadzieje ze jak pojde do kosmetyczki to ona usunie mi loj ktory sie zebral podczas opalania.

A co mysliciwe o opalaniu po oczyszczaniu i ile dni po tym zabiegu najlepiej?

Opalalem sie sporo dlatego przemywalem twarz tylko woda. Mysle ze to jest dobre rozwiazanie poniewaz slonce wysusza strasznie cere , a jak jeszce kosmetyki do tego to juz .....Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
Nie ma co ukrywać że peeling na bank wyszoruje Ci twarz i tym właśnie rozjaśni jej koloryt/poprostu złuszczy się opalony naskórek wierzchni

A co mysliciwe o opalaniu po oczyszczaniu i ile dni po tym zabiegu najlepiej?
Najlepiej profilaktycznie wstrzymaj się z opalaniem z jedna dobę,żeby cera "doszła do siebie".
Nie wystawiaj jej na mocne słońce,uważaj żeby jej nie podrażnić.

Opalalem sie sporo dlatego przemywalem twarz tylko woda. Mysle ze to jest dobre rozwiazanie poniewaz slonce wysusza strasznie cere , a jak jeszce kosmetyki do tego to juz .....Co o tym myslicie?
NEE
jedno z gorszych możliwych wyjść


Słońce wysusza strasznie cere,to fakt.
Ale od tego mamy właśnie KREMY/kosmetyki nawilżające

Zawsze (najlepiej rano i wieczorem) należy umyć twarz z zastosowaniem jakiegoś środka "myjącego",sama woda nie jest w stanie dokładnie zmyć potu,brudu itp (a w ciepłe lato nie trudno o te wszystkie "kwiatki" )
Owszem,można (a nawet trzeba) nią przemywać twarz w międzyczasie,ale nie należy stosować jej tylko i wyłącznie w kwestii solo
bo to poprostu mija się z Twoim celem

Zestaw magicznej trójki
żel/pianka do twarzy,tonik i jakiś lekki krem nawilżający
i gra




Zmieniony przez - SHALALA w dniu 2006-07-29 17:50:23

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Dziekuje bardzo za szybkie odpowiedzi.

Pzdr Shalale i malutką tez

Jak bede mial abonament to dam soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
spoko
1

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
co do opalania po oczyszczaniu to zaleszy tez jak duze masz zanieczyszczenia
wiadomo im wieksze zanieczyszczenie tym wiecej oczyszczania a im wiecej oczyszczania tym bardziej podrazniona skora...ja zawsze sie wstrzymuje ze sloncem/solarium/samoooppalaczem z 3 dni nawet czasem wiecej .
musisz obserwowac skore i sam to stwierdzic

pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
P*erdolić kosmetyczki! Stanowczo odradzam! Mówię z własnego doświadczenia oczywiście ;) Zrobisz jak zechcesz, ale lepiej nie ;)

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedramiee...

Następny temat

Siłownia-zawroty głowy

WHEY premium