SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koryncka walczy o masę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
Witam.
Niewiele tu kobietek walczących o większą masę, dlatego postanowiłam założyć swój wątek. Bo chcę tyć z głową.

Ankieta:
Wiek : 27
Waga : 43
Wzrost : 161
Obwód w biuście : 78
Obwód pod biustem : 68
Obwód talii w najwęższym miejscu : 62
Obwód na wysokości pępka : 70
Obwód bioder : 86
Obwód uda: 48
Obwód łydki: 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch poniżej pępka, pośladki, uda, twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust, biodra
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często): obecnie żadne
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka na jogurcie z jabłkiem
Co lubisz jeść na obiad : kurczak, ryż
Co jako przekąskę: płatki kukurydziane na sucho
Co jako deser : nie jadam
Ograniczenia żywieniowe: od roku nie słodzę, nie jem słodkości (czasem się skuszę na dżem lub miód), jak najmniej śmieciowego żarcia.
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia w domu, głównie rozciągające, joga, rower, kręcenie na twisterze, w domu mam również: ławeczkę, gryf łamany i prosty i obciążenie 40 kg.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety: próby przytycia na własną rękę

Moja waga waha się w granicach 42-46 kg. Raz na krótko dobiłam do 48 kg. Waga jest niska, bo mało jadam: na poziomie ok. 1200 kcal, a często zdarza się, ze mniej. Od kilku tygodni zwiększyłam kaloryczność na 1500-1700, czasem do 2000 w zależności od dnia, mimo to waga się nie zmieniła (może +1kg, trudno orzec) Od zawsze w głowie mam myśl: musisz przytyć! Rodzina, znajomi, nieznajomi powtarzają: jaka ty chuda! a ja im wierzę, choć tego nie widzę. Nie, nie jestem anorektyczką.
Wydaje mi się, że to nie tyle o moją wagę chodzi a o proporcje ciała: ogólnie jestem drobna, brak biustu, za szeroka talia w stosunku do wąskich bioder, a tłuszcz na brzuchu. Taka dziewczynka ze mnie.

Wyliczałam zapotrzebowanie kaloryczne, ale w różnych wzorach różnie wychodzi. Ok. 2500 kcal żeby tyć 1 kg na tydzień lub 2000 kcal, żeby tyć 0,5 kg tygodniowo. Tyle że dla mnie jest to nie do zjedzenia dzień w dzień, nie pomieszczę tego. I co tu zrobić? I nie wiem co z tym rozkładem białko-węgle-tłuszcze? Pomocy!

Jeśli chodzi o ćwiczenia: planuję rower, 8 minute buns, 8 minute legs (takie filmiki, pewnie znacie), twister 20 min dziennie. Na pewno zajrzę do działu trening dla początkujących i trening w domowych warunkach. Wiem, że potem bez siowni się nie obejdzie. Muszę nad tym pomyśleć. Liczę też na Wasze sugestie.
Zdjęcia dorzucę jutro, zrobię przy lepszym świetle.
Ciao!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zebys zwiekszajac kalorycznosc nagle nie utyla bo raz ze jestes owszem chuda ale tez malo jadlas i nie wiem co bedzie.
Dobrze, to dodawaj dwa razy w tygodniu po 25g ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Hej,no witaj u nas.Szefowe pewnie cos ci zaleca jutro.Faktycznie malutko wazysz,a robilas jakies badania moze cos sie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Hej jezeli chcesz tyc z glowa to musisz zwiekszyc swoja mase miesniowa.
Innej mozliwosci nie ma, jestes drobna masz droben kosci i malo miesni , sa tylko dwa sposoby na zwiekszenie wagi, albo utyjesz, albo zwiekszysz mase miesniowa. A tuczyc jak prosiak to sie chyba nie chcesz.

I prosta sprawa, zadne tam 8min, nie wiem po co ono jest, tylko ciezki trening silowy a do tego potrzeba bys zaczela chodzic na silownie inaczej kazde zwiekszanie kalorii w diecie, nie zaleznie od proporcji skonczy sie tyciem w tluszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348


Mozna tu wstawić zdjecia z komputera? Czy trzeba wysyłać je w net?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348


To ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
czyli co? siłownia będzie konieczna? Tak myślałam, że inaczej się nie da.
Wezmę się i pójdę :)ale dopiero za dwa tygodnie, zacznę chyba razem z bratem (mamy ten sam problem z wagą) Dodam, że zdrowa jestem, badania ok, zawsze taka byłam.
Póki co chętnie poczytam wskazówki co do diety od Was, powoli będę ją układać. Poczytam jeszcze forum, co bym była mądrzejsza. Piszcie dziouchy, będzie mi łatwiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348





Dorzucam jeszcze rozpiskę tego co jadłam przez ostatnie dwa dni. Nie krzyczcie tylko, wiem że za mało białka.



Zmieniony przez - Koryncka w dniu 2011-04-03 21:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
No bialka faktycznie malo,zmieniaj powoli,wszak bialko buduje miesnie.Kurna jak sie podrasujesz to super bedziesz wygladac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348


To dzisiaj zjadłam. Białka juz ciut wiecej ale co z tego jak reszta za niska no i kaloryczność do d... Muszę wcześniej jeść pierwszy posiłek, to zjem więcej w ciągu dnia.

Clearwater fajnie, że mnie tu odwiedzasz. Ciekawe jak mi z tym podrasowywaniem wyjdzie :)

Tak czytałam niektóre dzienniki i zauważyłam, że kobitki, które jadły na poziomie 1200 i ponizej później miały problemy z metabolizmem i tyły bardzo, hmmm czyli jestem na najlepszej drodze do otyłości? Kurcze, ale ja nie lubię dużo jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to jak nie jedzac chcesz masy? Mozesz nie jesc ale ani w jedna ani w druga strone nie pojdziesz.

Poza tym jogobella owocowa i bułki OUT z diety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kalena/rekompozycja sylwetki-potrzebuje porady

Następny temat

Ćwiczenia jakie każdy "połamaniec" ;-) wykonywać powienien

WHEY premium