SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kortykosteroidy - Z czym to sie je.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Witam Panowie!

Pytanie zadaje na forum bo lekarze nawet jesli wiedza srednio lubia rozmawiac.

Mam astme(niedawno sie dowiedzialem) i musze aplikowac w siebie yebane kortykosteroidy...

Teraz pytanie co z ssa itp musze sobie odpuscic?

Bo o ile dobrze rozkminiam clen, sally , efka juz leca do smietnika ...

Takze tutaj dodatkowa pomoc! Na czym ja sie mam teraz redukowac?!?!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Na zielonej herbacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
na diecie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
OwnaGe nie chce cie martwic ale głowa ci trochę spuchnie . Przeyebane to jest g**** kumpel brał i masakra. a ryje strasznie;(

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
bralem przez dlugi czas pulmicort i nie zauwazylem zadnego puchniecia ryja
Mam w sumie jeszcze jeden pelny wziewacz ale nie uzywam tego, lecze sie obecnie aeriusem codziennie, oxis w razie dusznosci po zazyciu duzej ilosci kofeiny naprzyklad no i obecnie clen leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja tez mam astme ale zabardzo nie wiem o co chodzi :D

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
siema , ja z astma jestem na ty od lat , glownie inchaluje sie salbutamolem, z tego co wiem to posiada wlasciwosci antykataboliczne i przed treningiem pare wziewow aplikuje. mialem tez takie "dyski" ale kiedys ktos sie tam od nich przekrecil i z tego co wiem to je wycofali . niema zadnego powody zeby zakonczyc kariere na saa ;) wiec bez paniki.

jakie leki ci przepisali ? to raczej nie jest jakas za***iscie zaawansowana astma ? teraz astme mozna miec jako wynik uczulenia na jakies gowno.

Jaca89 czy mozesz rozwinac temat , bo ja tez mam kolegow co maja powazna astme (powiedzmy ze na zyczenie jesli wiesz o co kaman) i niewaobserwowalem objawow o ktorych piszesz.

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2011-04-06 16:51:34

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Przepisali mi fostex, u mnie problem lezy wlasnie w alergi, jak cos pyli itp i mnie uczula to mi sie momentalnie zawalaja pluca jakas zawiesina i pojawia sie zayebisty kaszel.

Ten lek ktory dostalem o tyle mnie w****ia ,ze ewidentnie wplywa na uklad krazenia i pikawe ;/

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ziomeczku to lec do tego konowala i powiedz zeby sobie ten lek w buty wsadzil to bedzie wyzszy. popros o salbutamol , on dzial tak ze jak czujesz ze sie troszke ciezej oddycha to walisz dwa-trzy wziewy i w 10 sec. przechodzi i jeszcze dziala antykatabolicznie

jest jeszcze jeden dobry lek na takie objawy astmowe zwiazane z pyleniem , jest to generalnie sort infekcji bakteryjnej i tek lek robi z pluc i oskrzeli bakteriom DELETE i jest spokuj , przyjmuje sie go dwa razy w roku (wiosna i jesien bo wtedy sa najczasciej i najwiecej infekcji) przez dwa tyg i luzzzzzzzzz

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2011-04-06 17:45:42

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Odświeżać, nieodświeżać, ale widze Naly się wypowiadał to może zajrzy do tego tematu, ( bezsensu zakładać nowy). Więc nie zjedźcie mnie za odświeżenie. Temat ściśle powiązany a widze barjur czy w/w naly może odpowiedzą jak dostaną powiadomke.
Otóż dostałem dzis od lekarza Spirive Triotropium do wziewania, i zastanawiam się czy to też jest kortykosteroid, wujka google się pytałem ale ciężko mi cokolwiek znaleść. Z tym że jakiś ataków nie mam, astmy zdiagnozowanej też nie, o tej porze roku często dopada mnie jakieś dziadostwo czyli woda z nosa+ w nocy niemiło się oddycha. Ale dzieje się tak raz na jakiś czas, dlatego mam dylemat czy brać to dziadostwo, czy sobie narazie darować skoro nie ma ostrych objawów. I czy jest sens ćwiczyć jak się bierze takie gówna, kortyzol z tego co wiem działa nieciekawie na anabolizm. Do tego dostałem Rawel 1,5mg podobno na odwodnienie, co ma niby pomoc mi z nadcisnieniem, ale to jak ktoś będzie startować do zawodów moge podrzucić, bo chyba nie bede tego zryc

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2011-09-28 21:25:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej