SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Korekta treningu push pull

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czesc. Pisałem o ocene treningu jakis czas temu lecz mysle o jej korekcie. Głowny powod to taki ze jestem chyba przetrenowany. 4 treningi w ciagu tygodnia gdzie praktycznie wykonuje najwazniejsze cwiczenia z pomoca tylko sztangi i hantli bez maszyn. Drugi powod to taki uwazam ze wychodzi mi za duzo serii w tygodniu. Trenujje push pull a w fbw załozmy duze partie trenuje sie 3x po 4 serie i wystarcza . u mnie wyglada to około 16 serii na tydzien jednej partii.Drugi powod to taki ze nie widze zbytnio efektow mimo nawet dobrej techniki ktora poprawiałem długi czas i dobremu obciazeniu ktore nie jest za lekkie ani za ciezkie , mieszcze sie w 8-10 prawidłowo wykonanych powtorzeniach. Co do diety , moze nie mam w 100% rozpisanej co dzien co jem ale staram sie odzywiac zdrowymi rzeczami, mam obeznane zrodła bałka wegli tłuszczy, zapotrzebowanie wyliczone, trzymam sie w dt i dnt rotacji weglami. Przez 3 miesiace , około 2 tygodnie leciałem na zerowym po długej redukcj, nastepnie podwyzszyłem o 300 kcal, po jakims czasie ruszyło za mocno, wiec przystałem na tych kcal by nie zalewac sie za mocno, lecz miesni zbytnio nie przybywa na moje oko, a siła głownie pojawiła sie w cw na nogi, plecy, biceps, troche klata i triceps a barki prawie nic, Gdzies tkwi problem. Wstawiam wam moj trening ktory odbywam na zasadzie trening trening przerwa trening trening przerwa przerwa. Chciałbym teraz zmienic na trening trening przerwa przerwa trening trenng .


1 trening

Przysiady ze sztanga na karku 4 serie
wykroki 4 serie
wyciskanie sztangi lezac 5x5serie
wyciskanie hantli na ławce około 45 stopni 3 serie
/ohp 3 serie
wyciskanie wasko lezac sztangi 3 serie

2 trenng

martwy ciag na prostych nogach 4 serie
wiosłowanie szeroko podchwytem 4 serie
facepull 3s
uginanie ramion sztanga 4 serie.
wspiecia łydek 3s

Jak widac 1 trening przewaza i jest bardziej wymagajacy. Wczesniej miałem cw na plecy szrugsy i odwrotne rozpietki ktore wywaliłem wiec zostało to. Serie juz by sie zgadzały tylko ze wysiłek obu treningów bedzie inny.

Druga sprawa, Wstawie zdjecie wrzesien po redukcji i teraz zebyscie ocenili czy trzema juz robic redukcje albo mini cut. jutro . Zaznaczam ze łapanie miesni jest u mnie bardzo ciezkie i mimo machania na siłowni nawet i bez planu i diety długi czas, bo z planem i dieta 4-5 miesiecy ( 2 redukcja i 3 masa) to oczekiwałbym lepszych efektow.

Moje wymiary wwrzesien i grudziien

waga 76 81
talia najwezszy punkt 80 84
biodra 100 103
biceps 34 35.5
klata 96 100
udo 59 60.5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Cos właśnie nie szlo mi dzisiaj na klate a tu 5kg więcej bylo. Teraz tylko diete urozmaicić i bedzie szlo. JesZcze jedno pytanie raczej z dzialu odzywiania ale nie ma sensu zakładać tematu. Czy tabletkę witamin i mineralow moge przepolowic na pol ? Juz pary razy utknela mi w gardle i prawie sie zadlawilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
1 trening

Przysiady ze sztanga na karku 4 serie
wykroki 4 serie
wyciskanie sztangi lezac 5x5serie
wyciskanie hantli na ławce około 45 stopni 3 serie
/ohp 3 serie
wyciskanie wasko lezac sztangi 3 serie

2 trenng
martwy ciag na prostych nogach 4 serie
uginanie podudzi lezac 4x12
podciaganie na drazku 4x max
wiosłowanie szeroko podchwytem 4 serie
facepull 3s
uginanie ramion sztanga 4 serie.
wspiecia łydek 3s

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wymiary ładnie poszły do przodu, jedynie nogi trochę słabo. Może zbyt mała objętośc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Ciężko mi stwierdzić czy zwiększyły sie tłuszcz czy miesnie. Dodam zdjęcia i oceni to szersze grono. Przysiady i wykroki na jednym treningu 2x w tyg. Pp 4s czyli w tyg 16 serii. Plus 8 serii na tyl uda. Ciezar przy wykrokach w ciagu 4 miesięcy wzrósł o 5kg na noge a przysiad w seriach z wiekszyl sie o jakieś 10-12kg. Jeśli chodzi o nogi ciezar wzrosta a wygląd wymiar raczej nie. Jak jie cwiczylem to przykładowo w bicepsie bylo 32 a udo 59 takze dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Możliwe, że po prostu do nóg nie ma predyspozycji i idą wolniej.


Widzę dużo pucharów w tle

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Co polecasz robić? Dalej masa czy redukcja? Jeśli masa to trzymac dalej to kaloryczność czy zwiekszyc?

Puchary z zawodow kulturystycznych ;P
Nie no, z innej dyscypliny sportowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Jutrk zaczynam 1 raz na normalną siłownię i nie wiem co zaczac robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tzn? czego nei wiesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czy wejsc w redukcje czy dalej masa. Jest niezbyt miesni ale denerwujr mnie duzy tluszcz na brzuchu i posladkach gdzie stojac tylem jest wiekszy niz plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
mozna nieco podbudowac jeszcze, nie widze koniecznosci wycinki. zwlaszcza ze swieta za pasem:0 od nowego roku mozn zrobic mini-cut, i pozniej dalej mase pociagnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie?

Następny temat

Początek z siłowni (Problem z wzrokiem)

WHEY premium