SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Korekcja łopatek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Chciałem zapytać was o opinię na temat odstawania moich łopatek. (sądzę że może to być kifoza piersiowa)
Zauważyłem że łopatki odstają od moich pleców, natomiast podczas ściągania barku w dół (na zdjęciu ściągnąłem 1 łopatkę) dzieje się totalnie coś dziwnego..
Nie wiem czy kierować się z tym gdzieś - jak tak to gdzie?
Czy może zbudowanie większej masy zneutralizuje problem?





Zmieniony przez - Daxll w dniu 2017-09-28 10:35:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zapoznaj się z poniższym artykułem
https://www.sfd.pl/art/Zdrowie/Odstające_łopatki_rozwiązanie_problemu_na_siłowni-a836.html

jak coś będzie z tego nie jasne , to pytaj tu w temacie

a najlepiej jakbyś udał się do specjalisty lekarza ortopedy bądź fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi raczej o sklasyfikowanie czy problem jest na tyle "poważny", że mogę się udać do specjalisty - czy po prostu nie jest to na tyle paląca sprawa, że mogę to "wyeliminować" sam bo ortopeda/fizjoterapeuta nie miałby tu nic do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po takim zdjęciu nie sposób jest to stwierdzić , ogólnie zdjęcia nie są diagnostyczne ale jak już to daj normalne na luzie tyłem oraz z profilu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
widze, ze artykul sie przydaje:)
daj foto sylwetki luzem, przod, tyl, bok, calej!
bedzie ozna wtedy cos podpowiedziec czy potrzebna jest ingerencja kogos wyspecjalizowanego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za odpowiedzi - załączam zdjęcia o jakich pisaliście.
Oba zdjęcia bez spinania czegokolwiek.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
osobiscie na podtawie tych zdjec co wkleiles nie widze problemu. jak dobudujesz nieco miesnia, to lopatki same jeszcze ustawia sie w prawidlowej pozycji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdjęcia są takie że niewiele można z tego stwierdzić , udaj się do specjalisty lekarza ortopedy bądź fizjoterapeuty. Jak nie masz żadnych dolegliwości to możesz spokojnie sobie 1-2 miesiące poczekać na NFZ a będziesz miał zawsze pewność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam kontuzje Pomóżcie ?

WHEY premium