SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopytka swojska chata biedronka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
legalne, bez glutenu, bez laktozy, no fit jak się patzry, i nie żartuję wcale. nie wiem co ludzi widzą złego w ziemniakach? ;) jak zlejecie je tłuszczem to już fit nie będą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
kopytka prawie tak samo. około 400 g ugotoanych ziemniaków przecisnietych przez praske, około 100 g mąki - ja daję orkiszową pełnoziarnistą, jajko i sól. zagnieść, uformować i ugotowac. cała tajemnica wyjawiona. kopytka i kluski ślaskie same w sobie są legalne. byle te domowe. 3 składnikowe, własnorecznie zrobione - nie uznaję fit zamienników tych "dań" i kropka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Podziękował.

Śląskie robię analogicznie, tyle że bez jajka no i z przykazaniem, że ziemniaki mają być gorące.

Z kopytkami zawsze miałam problem z proporcją - no to teraz wiem 4 razy tyle ziemniaków, co mąki. Ale ziemniaki chyba muszą być wystudzone?




Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-02 19:21:01

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
deja vu
Podziękował.

Śląskie robię analogicznie, tyle że bez jajka no i z przykazaniem, że ziemniaki mają być gorące.

Z kopytkami zawsze miałam problem z proporcją - no to teraz wiem 4 razy tyle ziemniaków, co mąki. Ale ziemniaki chyba muszą być wystudzone?

i kluski i kopytka robie z przestudzonych.






Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-02 19:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
makrosięzgadza
legalne, bez glutenu, bez laktozy, no fit jak się patzry, i nie żartuję wcale. nie wiem co ludzi widzą złego w ziemniakach? ;) jak zlejecie je tłuszczem to już fit nie będą :)


Pójdzie olej kokosowy to będą fit

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
georgu
makrosięzgadza
legalne, bez glutenu, bez laktozy, no fit jak się patzry, i nie żartuję wcale. nie wiem co ludzi widzą złego w ziemniakach? ;) jak zlejecie je tłuszczem to już fit nie będą :)


Pójdzie olej kokosowy to będą fit

NIE, NIE BĘDĄ. to będzie profanacja ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sezon grillowy

Następny temat

Domowa czekolada

WHEY premium