SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopniecia z przedniej nogi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3868
Mam pewnien problem co do kopniec podczas sparingow z przedniej nogi. Jest to moja slabsza noga (lewa a wogule jestem prawonozny). Widzialem wiele walk w ktorych duzo fighterow rozpoczyna swoje ataki wlasnie od ataku przednia noga. Niestety moje kopniecie podczas sparingow nia jest wrecz fatalne (przeszkadza mi chyba tez troche poruszanie sie podczas wali tzn lekkie skakanie). Czy wy cwiczycie wiecej na swoja slabsza noge zeby w koncu dorownala sprawnoscia tej lepszej??? Z gory dzikuje za wszelka pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327


Dobrze jest ćwiczyć swoje słabe strony. Kopnięcia z nogi wykrocznej są szybsze, i przeciwnik będzie mial mniej czasu na unik czy contre. Plusem jest jeszcze to,że są wykonywane po mniejszym łuku. Warto jest ćwiczyć te kopnięcia nawet,jeśli ma to zająć troszkę więcej czasu. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
generalnie mowi sie ze na slabsza noge powinno sie wykonywac polowie wiecej cwiczen czyli np jak masz cwiczenia na tarczy to jak masz 50na noge to na slabsza powinienes wykonac 75technik
z wykrocznej nogi bedzie slabsze kopniecie ale takie kopniecie jest dobre do wytracenia przeciwnika z rownowagi gdy takim kopnieciem wchodzisz mu w technike

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Heh, noga wykroczna to podstawa dziesiątek ataków ot: frontkick na udo, stomp na udo, frontkick odpychający, okrężne na korpus, okrężne na głowę, lowkick na wew. stronę uda etc. Ważne, żeby przy okrężnych zrobić mały krok nogą zakroczną - to znacznie zwiększa siłę techniki. A trenować b.intensywnie nie ma sensu, lepiej potraktować to jako uzupełnienie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unosić barki czy nie?

Następny temat

czy warto zacząć trenować boks?

WHEY premium