SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konultacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Witajcie ! Zastanawiałem sie czy napisać post czy nie , wkońcu zdecydowałem sie , duzo kiedys siedziałem na tej stronce, jest wporzadku i oby tak dalej , W tym momencie mam mniej czasu ( wytlumaczenie - takie sobie )Piszac to chcialbym sie skonsultowac z osobami bardziej doswiadczonymi odemnie , mam swoja mala swilonie i nie mam nigdy czasu sie wybrac do aerobu gdzie moglbym porozmawiac z madrzejszymi odemnie . Mialbym kilka pytan , z gory dzieki za poswiecony czasi uwage . Mam 23 lata , cwicze na sliowni od 2, 5 roku , mam 183cm i wazne okolo ( dawno sie nie wazyłem ) 80 kg . Ostatnio po przeczytaniu kilku postów wpadłem na pomysł zeby sie zmierzyc cm , i w bicu mam 37 a w klacie mam 100 , ogolnie oceniam swoj dorobek na w miare wporzadku . W tym sezonie staram sie wyrzezbic dokladniej miesnie , jesli chodzi o klatke i plecy , wydaje mi sie ze daje rede sprostac moim oczekiwaniom , co do brzucha( i tu jest moj minus lub trudnosc) .Powoli widze efekty kaloryferka choc sa one trudne ( czasochlonne ) i tu z gory pomoc potrzebna , moze wina lezy w mojej diecie . Duzo pracuje i w czsie pracy nie mam czasu na jedzenie , wtedy pije jogurty , moj jedyny wysokokaroryczny posilek jest po treningu ,ktory odbywam co 2 dzien po 30 minut , 3 partie po 3 powtorzenia, staram sie wykonac te cwiczenia w odpowiednim tempie i formie. I po nim pozwalam sobie na 2 gora 4 bolki z nabialem ( nie spozywam mies) i owoce , nie wiem ile karoli ale zawsze mam na uwadze sieby nie czuc sie pelnym tylko Zeby zaspokoic glod i na oko zapotrzebowanie ( bark konsekwecniji w table i czas , choc jeli ktos doswiadczony mi podpowie ze warto napewno zjnajde na nie czas). Staram sie podnosic poprzeczke jesli chodzi o powtorzenia , I tu pytanie :
Ile potrzebowales zeby wyrzezbic fajnie brzuch ,5 miesiecy i 1 rok czy to jest walka ciagla!!!
Jesli do tego momentu juz masz jakies uwagi podziel sie ze mna .

Druga sprawa o ktorej chcialbym porozmawiac to sa suplementy , Od Grunia jakos 14 srobilem sobie kuracje , kupilem Cretke M3 Biogenik zarzywam 2 gora 3 dzinnie zalezy, hmb olimb rowniez 2 gora 3 i mineraly okolo 4 . Mamy teraz 20 styczen i zostalo mi po polowie wielkosci 250 tabletkowych stafow jeszcze. Czy z dosiadczenia twego myslisz ze powinienem odlozyc suple , dodam ze w cigu dnia zawsze zjadam jogurt. Ktos kiedys powiedzial mi zebym uwazal z takimi sprawami ze watroba czy nerki a ktos ze nic mi po tym nie bendzie . I pytanie :
Ile powinna trwac taka dobra kuracja : do wyczerpania zapasow , do czasu naprzyklad 1 miesiac , czy wedlug sapoczoczucia i organizmu , ( czuje sie swietnie i teraz tak mysle ze chcialbym skonczyc jesc cala kretke czyli zostalo mi jescze i hmb jakies 140 ampolek tego i tego , jak myslisz????

Pewnie doszedles do wniosku ze moja dietetyka lezy , tez tak uwazam , bark pomyslow , na cos specialnego , glownie opieram sie na nabiale? Napisz prosze co moglbym jeszcze dolozyc , czy twoim zdaniem saltki sa tez przydatne. Jeszcze raz dzieki ze doczytales i poswieciles mi uwage.

Co do cwiczen , glowne partie jakie cwicze 2 i 5 ztarzu to , rece , ramiona i klatka i brzuch , stram sie 2 razy w tygodniu poswiecic na nogi i barki , Co o tym mylisz ?

Co do suplementow , jak mi sie skoncza te albo jak pomyslisz i z doswiadczenia napiszesz zeby przerwac co dalej dac odpoczac 1 miesiac od nich czy cos innego na pobudzenie organizu . Moze cos na mase ( nie wiem) jakosc nie specialnie ciagne mnie do mega mass czy bialak choc moj Sprzedwca Supli;) daje mi znac ze warto by bylo.Co mylisz ?
A zapomnialbym czytalem post w ktorym ktos napisal ze fajnie miec na brzuch jakis zdodek na c , pozwla spalac szybciej tluszcz , jak bys pamietal napisz , chco w wolnym czasie tez znowu go znajde.
Strasznie sie rozpisalem , bark konsekwencji w teri sie sie zlozylo , dzieki za pomoc , ktora mi sie napewno przyda. Pozdrawiam i do uslyszenia , postaram sie czesciej znalesc te 30 minut w tygodniu dla tego forum . Maciek

Be strong ! Keep on movien ! Have Hope !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Ciekawe , czy ktos mi pomoze czy moj post zostanie bez odpowiedzi

Be strong ! Keep on movien ! Have Hope !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
kurvvvvvvvvvvvvvva wez to jakos stresc w kilku zdaniach bo cos watpie zeby sie komus tyle chcialo czytac

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rozwoj ramienia (triceps,biceps)

Następny temat

problemo

Wiecej