SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Kontynuacja dalszej redukcji

Wysłana -
Pisze w związku z obrania dalszego celu jak i oceny rezultatow mojej redukcji. Zaznaczam ze ćwiczę 5 miesięcy majacy budowe endo plus skin. Szerokie i wystające biodra oraz watla ilosc miesni . wyniki silowe to na raz 85kg na klate martwy 140kgx3 Przysiad 115x3.

Nie chce sie wyrzezbic na lato bo nie w tym cel. Nie chce tyc i zwiekszac swoje wyniki tylko silowe a zdobywać jak najlepsza jakosc miesnia wiec chce zejsc na tyle by ta wrazliwosc byla najlepsza. Zaczynałem redu w okolicy 18-19 bf 82kg 86 w pasie. Obecnie po 6 miesiącach i diety 2800 przez ostatni 3 tygodnie spadło w 1.5 miesiąca 3.5kg oraz 5cm w pasie. W biodrach 3 cm w klacie 1 w bic 0.5 . Wprawdzie leci tluszcz miesnie mozna by ocenić ze sie poprawily jednak nie ma na 1 rzut oka tak zwanej zyly i odseparowania. I nadal bez napinania nie widac ze cwicze cokolwiek. Najwięcej tluszczu jest w biodrach jednak patrZąc na to ile tam jest a ile w ramionach to nie wiem czy zejde do jakis 12% bf . obecnie mam 2800kcal i dodalem interwal bieg 12kh na h 2 min na przemian z 1min truchtem. Mysle nad zrzuceniem do 2700 i zwiększenia interwalow. Co o tym myślicie? Ogolnie wyglądam juz chudo i grubo patrZąc od pasa w dol a nadal specjalnie poprawy nie ma w sylwetce.

Jadam regularnie bez fast fodow czy słodyczy pije wode herbatę kompot. Jak mowie stosuje diete zbilansowana. Od pon do piatku 100% przestrzegam a w wekend powiedzmy na 70% z racji krótkiego przebywania w domu i załatwiania różnych rzeczy

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wstaw zdjęcie poglądowe do oceny
Wysłana -
Oczywiście mialo byc 6 tygodni na 2800kcal a zdjecie dam jutro
Wysłana -
Warto byłoby wrzucić zdjęcie podglądowe.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-04-15 21:32:54
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź