SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontynuacja dalszej redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Pisze w związku z obrania dalszego celu jak i oceny rezultatow mojej redukcji. Zaznaczam ze ćwiczę 5 miesięcy majacy budowe endo plus skin. Szerokie i wystające biodra oraz watla ilosc miesni . wyniki silowe to na raz 85kg na klate martwy 140kgx3 Przysiad 115x3.

Nie chce sie wyrzezbic na lato bo nie w tym cel. Nie chce tyc i zwiekszac swoje wyniki tylko silowe a zdobywać jak najlepsza jakosc miesnia wiec chce zejsc na tyle by ta wrazliwosc byla najlepsza. Zaczynałem redu w okolicy 18-19 bf 82kg 86 w pasie. Obecnie po 6 miesiącach i diety 2800 przez ostatni 3 tygodnie spadło w 1.5 miesiąca 3.5kg oraz 5cm w pasie. W biodrach 3 cm w klacie 1 w bic 0.5 . Wprawdzie leci tluszcz miesnie mozna by ocenić ze sie poprawily jednak nie ma na 1 rzut oka tak zwanej zyly i odseparowania. I nadal bez napinania nie widac ze cwicze cokolwiek. Najwięcej tluszczu jest w biodrach jednak patrZąc na to ile tam jest a ile w ramionach to nie wiem czy zejde do jakis 12% bf . obecnie mam 2800kcal i dodalem interwal bieg 12kh na h 2 min na przemian z 1min truchtem. Mysle nad zrzuceniem do 2700 i zwiększenia interwalow. Co o tym myślicie? Ogolnie wyglądam juz chudo i grubo patrZąc od pasa w dol a nadal specjalnie poprawy nie ma w sylwetce.

Jadam regularnie bez fast fodow czy słodyczy pije wode herbatę kompot. Jak mowie stosuje diete zbilansowana. Od pon do piatku 100% przestrzegam a w wekend powiedzmy na 70% z racji krótkiego przebywania w domu i załatwiania różnych rzeczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Wstaw zdjęcie poglądowe do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Oczywiście mialo byc 6 tygodni na 2800kcal a zdjecie dam jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warto byłoby wrzucić zdjęcie podglądowe.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-04-15 21:32:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudłem 4kg, a 0 zmian

Następny temat

Jak pozbyć się zbyt umięśnionych łydek?

WHEY premium