SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzje urazy rehabilitacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 306 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640


KONTUZJE W SPORTCIE
REHABILITACJA PO URAZACH
ZAOPATRZENIE OPRTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 306 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640


WITAM WSZYSTKICH.
PRACUJĘ W NOWOOTWARTYM SKLEPIE REHABILITACYJNYM W WARSZAWIE.
Z CHĘCIĄ PODYSKUTUJĘ I WYMIENIĘ SIĘ INFORMACJAMI NA TEMAT KONTUZJI SPORTOWYCH I WSZYSTKIM CO Z NIMI ZWIĄZANE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
bardzo proszę wyłączyć CAPSLOCK
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
To ja mam coś do opowiedzenia co mi się ostatnio przytrafiło!
Od maja zacząłem regularnie jeździć na rowerze , tak co drugi dzień od 1 do 3h po górach (rekordy waliłem).Wszytko było super, wytrzymałość wzrastała i czułem się jak młody Bóg (oprócz tego ćwiczę w domu hantlami itp. [ale nóg nie ćwiczę] ). Od 6 czerwca kupiłem sobie nitrobolon z kreatynę żeby polepszyć wytrzymałość itp. 12 czerwca wszytko się zaczęło. Od rana zaczęły mnie palić mięsnie nóg, takie jakby mocne skurcze , nie mogłem zejść ze schodów , ból nie do wytrzymania, po takim ataku musiałem leżeć 20 min bez ruchu. Wywaliłem ta kreatynę z tym nitro do kibla. Kupiłem Fastum, Aspargin i Naklofen. Dziś mija 8 dzień jak mi się to stało i pierwszy raz udało mi się zejść ze schodów. Jeszcze trochę czuję ale juz daje rade chodzić. Najprawdopodobniej miałem zapalenie mięsni nóg. I tak się zastanawiam czy biorąc ten naklofen mogę iść na plaże i się trochę poopalać?? Naklofen to nie antybiotyk wiec chyba by mi się nic nie stało nie? Ciekawe po jakim czasie będę mógł trochę pojeździć na rowerze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 306 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
Witaj.
Miałem kiedyś podobny przypadek - nagły skurcz wszystkich mięśni.
tragedia zawieźli mnie do szpitala w takiej pozycji w jakiej spadłem z roweru.
Kroplóweczka rozkurczowa i po godzinie mogłem chodzić.
Powiedzieli lekarze że to z przemęcenia i od picia redbula wypłukały sie elektrolity z organizmu.
A swojego czasu również sporo jeździłem rowerem.
Dzięki za rozpoczęcie tematu.
jeśli chodzi o bule mięśni to proponuję na przyszłość przed wysiłkiem zapodać l-karnitynkę. nogi nie bolą i nie czuć zmęczenia a przy okazji troskę tłuszczyku się wytopi.
Olimp wypuścił ostatnio opakowanie 30 kapsułek w bardzo mocnej dawce 1900mg.
Co do opalenizny i zażywanych specyfików nie wypowiadam się bo nie mam na ten temat zielonego pojęcia.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
na plażę możesz iść , nóżkom przyda się trochę ciepła

co do nóg - po prostu za duzo wysiłku

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6650
a co powiecie o naciągnieciu dwójki??
chyba nie jest bardzo powazne jeszcze ile gdzies trzeba przerwy i jakie masci polecacie??

"To mozliwosc spelnienia marzen sprawia, ze zycie jest tak fascynujace."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
choci o mięsień 2brzuścowy łydki czy 2głowy uda ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6650
uda

"To mozliwosc spelnienia marzen sprawia, ze zycie jest tak fascynujace."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
maści standard wciaż te same , troche poczekać i przejdzie (organizm tonajlepszy lekarz i lek )
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 441
co z skręconą kostką 2 miechy po wypadku?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potencja - zbyt częste wzwody :/

Następny temat

jak sie opalic %-)

WHEY premium