SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Kontuzja piszczela

Wysłana -
Witam. Ostatnio podczas gierki miałem wypadek z zawodnikiem drużyny przeciwnej a mianowicie on biegł z piłką a ja chcąc go zatrzymać prawa noga niechcący nazdeplem mu stopę a on rozpedzony wjechał mi kolanem w wewnętrzną stronę piszczela mniej więcej w połowie długości piszczela. Trochę bolało jednak kontynuowalem grę później ból ustąpił i występował tylko w momencie dotkniecia stluczonego miejsca. Było to we wtorek wieczorem pisze w niedzielę wieczorem i stopniowo pojawiały się siniaki najpierw takie trzy pionowe paski potem zaczerwienienie na środku kości piszczelowej A na końcu widoczne odbicie takie bardziej żółte tak jakby odbicie samego kolana. Teraz dotykam się w najwyższym punkcie tego zderzenia około 4 cm poniżej kolana przy kości po wewnetrznej stronie i czuję takie dziwne zagłębienie. Dodatkowo mam dziwne uczucie, nie zawsze ale czasami jakby coś mi w nodze latalo raz mocniej raz lżej. Czy to może być groźne? Czy powinienem udać się do lekarza?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jedynie lekarz oceni czy to poważne stłuczenie, pewnie sam widziales jaka noge mial szczesny po zderzeniu na euro
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź