SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Wczoraj byłem na koncercie i jak to bywa na otwartych imprezach stoi wiele roznych maszyn, jedna z nich przyprawiła mi duzy problem, chodzi o gruszke bokserska, taka na punkty. Skusiłem sie na to i teraz zaluje Po pierwszym uderzeniu spoko, ale przy drugim chyba zle ulozylem nadgarstek i tak mnie teraz boli ze z ledwoscia pisze na klawiaturze, nie mowiac juz o innych czynnosciach
Co moge na to poradzic- moze sa jakies kremy na kontuzje, moze musze to usztywnic- nie wiem co mam robic
Mam jakis preparat na alkoholu z mentolem, ale nie wiem czy to wystarczy


Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Zawsze myslałem ze pompki na kosciach (dwoch pierwszych) lepiej wzmacniają nadgarski
Ze stawami nadgarstkow problem mam pierwszy raz, inne tego typu bole mialem w stawach lokciowcy, ale zadko i to po bardzi ciezkim treningu na biceps
Kiedys kupiłem Glukosamine- i bardzo dobrze mi sie cwiczyło- nawet siła poszla mi w gore, co myslicie o tym suplemencie, czy moze lepszy jest Kalogen??

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Na pogotowie na RTG!

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Chyba az tak krytycznie nie jest- moze jakies domowe sposoby??

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ale na przeswietlenie nie zaszkodzi isc,ja kiedys ze zlosci przy komputerze walnalem z calej sily w biurko i nadgarstek zaczal mnie bolec dopiero po kilku godzinach.Tez mowilem sobie ze to nic powaznego,smarowalem nadgarstek zelami i masciami,ale z kazdym dniem bol sie robil coraz gorszy,ze az momentami mi sie ciemno w oczach robilo i nie moglem prostowac palcow w dloniach,poszedlem na przeswietlenie i okazalo sie ze mam peknieta kosc przy nadgarstku.Takze dzisiaj z samego rana lec na RTG.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. rzeczywiście- Rtg nie zaszkodzi. Nie zapomnij,że po okresleniu diagnozy podaj nam cos ię stało. Czesto lekarze przewsadzaja z inieruchomieniem(czas).Jesli kosci sa całe, możesz uzywac róznuch masci p/ bólowych. Nie ma sensu czgoś polecac, bo róznie na nie każdy reaguje.
Pozdrawiam


Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
no fajnie fajnie. mam ci zeskanować moje zdjęcie rntgenowskie z podobnej kontuzji?

PoZdrawiam

JEŚLI UZYSKAŁEŚ POMOC ODPŁAĆ SIĘ TYM SAMYM!!!!!

ModeratOr UFD w Języku polskim

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie -sorki,że zle mnie zrozumiałes. Proponowaliśmy rtg i po zdjęciu(diagnozie lakarza) mogłbys cos napisać.Jesli disiaj juz jest lepiej, to dobrze.
pOzdrawiam

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Dzisiaj jest juz zdecydowanie lepiej, robiłem sobie oklady z jakiegos austriackiego leku na kontuzje dla sportowcow DIANA na alkoholu z mentolem i to chyba pomogło
Złamana, potłuczona ani zwichnieta chyba nie jest, bo w tym wypadku byłoby coraz gorzej, a jest lepiej, poczekam jeszcze pare dni, jak nie bedzie przechodzic to pojde na RTG
Powiedzcie mi czy narazie mam miec usztywniony ten nadgarstek np bandazem elastycznym czy lepiej nie??

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
na razie usztywniaj

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
a na przyszłość kup sobie gruszkę bokserską do domu i codziennie 10 minutowy trening na niej, oraz pompki na pięściach i inne ćwiczenia wzmacniające nadgarstki (synchroniczny trening tonfami na przykład). To wszystko oczywiście dłuższy czas po ustąpieniu obecnej kontuzji.

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Pomyśle o tym.... tylko ie wiem co to jest "synchroniczny trening tonfami"
Mozecie mi wyjasnic...
Dzieki 4all sogi rozdane

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziadek a gainer??

Następny temat

NAFTA KOSMETYCZNA A OPALANIE

WHEY premium