SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja miesnia klatki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Siema otoz jakies 2 miesiace temu przydazyla mi sie kontuzja bo za duzo nalozylem na sztange przy wyciskaniu na klatke i zrobilem sobie cos w miesniu piersiowym,ale nie wiem wlasnie dokladnie co to bylo.Poniewaz nie bolalo mnie to mocno przy poruszaniu reka postanowilem nie isc do lekarza ko lecazylem sie sam uzywajac altacetu i fastum gel.bol utrzymywal sie przez okolo polotrea miesiaca tylko podczas cwiczen silowych na klatke i pompkach oraz podcaiganiu sie na drazku ale malal z kazdym dniem.Teraz bol ustapiul calkowcie cwicze klatke normalnie ale w miesniu piersiowym pozostalataka dziura obok pachy i na jej wysokosci.Czuje ze mam ten miesin mniejszy i jakby czergos w nim brakowalo w porownaniu do lewego.takze prawa reka meczy mi sie szybciej przy cwiczeniach na klatke.CO MI SIE MOGLO STAC??JAK ZAPELNIC TEN UBYTEK?Z gory thxz za odp pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
heh, pewnie troche dramatyzujesz kolego, ciekawy jestem co to za dziura w tej twojej klacie ja jak napne klate to po ubu stronach robią mi sie takie "dziury" na wysokości pachy, może o to ci chodzi, jezeli tak to jest to normalna sprawa. Rzeczą normalną jest również ze masz teraz tą strone słabszą, ćwicz dalej, mniejszymi ciężarami rób dokładne ruchy, wszytsko z czasem sie wyrówna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to ten????

Następny temat

Kolana : (

WHEY premium