SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja....Żebro

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1814
Witam
Trenuje vale tudo od jakiegos czasu i na tajskim odnioslem kontuzje ktora nasilila sie po treningach bjj... otoz koles chcac dojsc do pozycji, spadl na mnie kolanem i calym swoim ciezarem9spadl na żebro to na samym dole) mialem pewne bóle i po tyg. zrobilem sobie przeswietlenie (matka pracuje na RTG wiec tam robilem a nie u lekarza sportowego) a zdjecie ogladal chirurg i powiedzial ze mam pęknięte żebro. zalecając zaprzestanie treningów na miesiąc(brrrrr) obandazowanie miejsca i smarowanie voltarenem.
Ja ze jestem upraty nie zastosowalem sie polazlem na trening i niestety musialem stwierdzic ze nie da sie cwiczyc z tym... robie wiec 2 tyg przerwy zarowno od sztuk walk i silowni nie forsuje miejsca smaruje miejsce i wracam ze zdwojona siła
myslicie ze 2 tyg wystarcza? i mozna cos jeszce robic czy nie robic?
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 540 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25478
Heh, to jak dostaniesz to przyjedz to 3miasta nas odwiedzic. Ostatnio cos mnie w biodrze pobolewa...

Zmieniony przez - Madcat w dniu 2005-11-10 12:42:12

"There are times when you need patience and there are times when you must be very aggressive" Rickson Gracie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
trzeba było posłuchac lekarza. odpuśc sobie. ja mam obecnie paskudną kontuzję barku i juz 3 tyg przktycznie nic nie robię na treningach, tylko rozgrzewka, z tym że z rękami nic praktycznie nie robię, a potem rozciąganie i na ławę. i tak conajmniej jeszcze tydzień. peknięcie kosci to w zasadzie nic, ale jak się z tego zrobi jakiś stan zapalny albo inna cholera, możesz mieć powazne problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Lepiej wytrzymac miesiac niz pozniej musiec wytrzymac pol roku. Jesli nie mozesz wytrzymac bez treningow to znajdz sobie jakies zajecie zeby nie myslec o tym.

Wez w pracy nadgodziny, kasa zawsze sie przyda albo w czasie treningu idz na dluugi forsowny spacer, wyzyjesz sie troche i czas jakos minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1814
a co z silownia? tez lepiej nic nie robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nic. cobys nie robił, mięśnie brzucha pracują i w ten sposób ruszją złamaną kością. twoja pierwsza powazna kontuzja, co? no to witamy w klubie. to po prostu trzeba przeczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Mam podobna sytuacje, juz 1,5 tyg kisze sie z kontuzja kolana, tak jak chlopaki pisali, kontuzja to kilka tyg wyjete, zlekcewazona kontuzja kilka miesiecy...
1

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Loopez trenujesz moze na mokotowie? Mam wrazenie ze sie znamy. Cwiczylem wczoraj z kolesiem na tajskim i zrezygnowal dalszych cwiczen z powodu nieznosnego blu zeber. Moze to Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
tylko czas.
w zasadzie nie ma innego leczenia takich urazów żeber.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-10-27 20:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
jakryc, a mi nie pomożesz? https://www.sfd.pl/temat229679/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
spróbuję, ale nie dziś i nie wiem, czy jutro dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
OK, wydaje się, że to i tak potrwa dłuugo, więc mam czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RONIN MUAY THAI Sosnowiec

Następny temat

Polska Liga Bjj 6

WHEY premium