SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Wysłana -
Najlepiej to ponagrywaj filmiki i wrzuć nam tu do konsultacji. Jak będzie coś nie tak to się to łatwiej wyłapie.
Wysłana -
Otoz to. Przedramiona nie powinny tu puszczac wiec domniemywam ze technika nie jest dobra. Byc moze nadgarstki i lokiec sa zle ustawione. Brzuch jak brzuch zaangazowany, ale nie wykonuje tu tak poteznej pracy jak w siadzie np. W sciaganiu drazka, kiedy bicki ciagna to konczysz serie bo juz po technice.
Wysłana -
Zauważyłam że 6kg to dla mnie za dużo gdy poczułam ręce a z 4 kg robię z kolei bez większego wysiłku.

I jak tu zrobić progres kiedy przy dodatkowym obciążeniu technika leci a przy starym ciężarze nie czuje większego impulsu dla mięśni.
Wysłana -
Proszę o ocenę rumuńskiego ciągu

Wysłana -
W rumuńskim martwym ciągu sztanga nie powinna ani na chwilę tracić kontaktu z ciałem trenującego.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-08-27 22:39:16
Wysłana -
Ale ta zasada nie tyczy się już martwego ciągu na prostych nogach, tak?
Wysłana -
Jorelia
Ale ta zasada nie tyczy się już martwego ciągu na prostych nogach, tak?

w mc na prostych/sztywnych nogach nie bardzo jest możliwe trzymać sztangę cały czas przy nogach, więc się nie tyczy.
Wysłana -
Czy orientuje się ktoś jakie ćwiczenia mogę wykonywać w przypadku zespołu fałdu maziowego ? ( Dot obu kolan - stwierdzone ,w tym prawe kolano zakwalifikowane do zabiegu artroskopii ). Lekarz pozwolił dalej trenować . Nie mam pomysłu jednak na ćwiczenia kardio .
Wysłana -
Najlepiej było konkretnie dopytać lekarza. Myślę że na ergometrze mogłabyś spróbować powiosłować - tam kolana nie muszą pracować w pełnym zakresie, więc i bólu być nie powinno.
Strona 84 z 84
Dodaj odpowiedź