SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs z BioTechUSA. Święta, Święta i po Świętach :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777618
Panie i Panowie dziś mamy ostatni dzień Świąt i jak to często bywa przez świąteczny okres pozwalamy sobie na nieco większe odstępstwa od naszej sportowej diety.
Wasze zadanie to podzielić się z nami informacją jak sobie radzicie z poświątecznymi nadmiarowymi kilogramami czy to w formie krótkiego filmiku treningowego czy zdjęcia z treningu. Jak zawsze na sportowo, a formę wyrazu zostawiamy Wam.

Nagrody jak zawsze atrakcyjne bo mamy 500zł na suplementy firmy BioTechUSA.

Nagrodzimy najbardziej kreatywne propozycje i zachęcamy do wspólnej zabawy

Propozycje proszę wrzucać tutaj w temacie do 14.04.2018



1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Po świętach od razu mocno.. agresja treningowa aż w Hulka człowiek się zmienia
Pozdrawiam

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777618
he he fajny pomysł ale faktycznie po tych kilku dniach objadania się można zzielenieć nieco

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 217
U mnie odrazu na ostro 2h katowałem klatkę piersiową z 60 sec przerwami więc pompa była ogromna. Na sam koniec poniosło mnie z cardio 1h 21 min 1 tys kcal!!! Mam nadzieję, że zdjęcie przejdzie. Pozdro!



https://photos.google.com/share/AF1QipNp_bLiJeiqOMYYNAwGUXojQnfv-UUdn-vHSZAur8LBvUcrv5rsInYxBGdoQwZdBA?key=dTNkamlsRk4yMi1uRFhRUUpQYVQyaW5SRVlqLWVB


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-04-12 12:32:25
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
10km świątecznego biegania po bieźni suszy odpowiednio

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777618
Tak ma być nawet zwierzaki muszą swoje świąteczne obżarstwo odpracować
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
Nie ma lipy kot Purinka teź redukuję pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja polecam pewien sprawdzony sposób:




Jeszcze martwy ciąg czy już żywy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Coś jak suwnica Szmita. Martin czy to Ty?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777618
Przypominamy o trwającym konkursie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
https://www.facebook.com/lucyna.shu/videos/1925665814142031/ jak dla mnie najlepsza forma spalania poświątecznych kalorii to crossfit :) DU na skakance jak na filmiku przdrozgrzewkowo, a po treningu wyglądam tak jak na zdjęciu ;)

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUT, a trening siłowy.

Następny temat

Dieta Trening Suple - czas na zmiany

WHEY premium